Garrett Dedektör

odin

Editör
%99 cok ciddi bir rakam. Kimse dedektor almasin demekten farki yok. Misal Yukarida sayilan firmalardan faturali bir urun alsan ve ureticisi bu sahte dese mahkemeden alacagin tazminatin yaninda adamlarin dukkani kapanir ve dolandiriciliktan hapise girer normal sartlarda. Turkiyenin tam bagimsiz yargisi tabi nasil bir karar alir bilemem.

sef_er

Operatör
Bu memlekette hersey kitabina uydurulabilinir, isi bilen icin zor degil, yeterki kotu niyet olsun

Hostia

Moderatör
Moderatör
bişey anlatacağım anlatmassam radat edemeyeceğim.

eskiden dedektör tartışması çok olurdu. herkes gurup olur biri ötekinin dedektörünü kötüler oda okekinin herkesin elinde savaş kılıçları.

ben kimle kankaysam onu tutardım.

bigün baktım mesaj gelmiş arkadaş bana filan konuya gir yurt dışından gelen dedektörlerin cipleri sökülüyormuş işe yaramıyormuş yaz dedi. :D

önce tamam dedim sonra ula oğlum çip nedir dedektörde çipmi var bari transtör yada kondanstör yazalım: yok sen çip yaz dedi. iyi dedim yazdım. 3 ay sonra kahvede otururken biri çıktı yurt dışından gelen dedektörlerin çipleri sökülüyormuş işe yaramoyormuş dedi :D bende dedim o yalanın atası benim :D

Bakın şimdi bizde sahte dedektör üretecek alt yapı yok. öyle bi at yapısı olan adam zaten patenti alır kendi markasını basar. bu sahte türkiyede kesin ve net olarak üretilmiyor.

minelabın sahtesi başta çin, melezya birde yanlış değilsem bulgar diye duydum. üreten bunlar. bi malın sahte olduğu direk fiyatından belli olur. bunlar dolara endekslidir. her yerde fiyat aynıdır. geçen bi arkadaş minelab 7000 sordu gerçek fiyatı 50, 60 bin lira yurt dışından biyerden 30 binemi ne bulmuş nasıl getirteceğim falan yazıyordu. al sana sahte... adamı uyardık tabi.

ben türkiyede 1 tane sahte minelab satan biliyorum ama söylemem :)

szihoprenic

Bilgili Üye
Hostia usta
Yanlız şöyle birşey var çin , malezya ve bulgar malini orjinal fiyattan satarlarsa 50-60 gibi fiyattan fiyattan nasıl anlasilmis olacak ? Makineden de piyasasinida bilmem sadece fiyatindan belli olur olayi pek aciklayici olmadi gibi vesselam

saftilki

Moderatör
Moderatör
o değilde lorenz anakart getirtecek kaynak varmı bilen duyan sağlam yurt dışı :20:
bir çok yabancı forum ve blog sayfası gezdim bu yüzden ama gözatarken DD başlıkları kendileri silbaştan tasarladıklarını okumuştum
artık neye göre hangi değeri vereceklerine karar veriyorlarsa,
sanırsam toprak yapısına göre özel sarıyorlar, OHM değeri belirliyorlar sargıda,

birde şu konuyu açmanız çok iyi olmuş, hep önyargılı yaklaşıyordum açıkcası, güvenlik görevlisinin eline bile verilmeyecek cihaz markası diyordum :beguiled:

Son düzenleme:

DeparDedektör

Moderatör
Moderatör
@mavikorku,
Sadece 5 üründe N11.com'da özel enflasyonla mücadele kampanyamız bulunmaktadır. Bilginize sunarız.