Güzel bir Sunak ve işaretler

adil_e

Aktif Üye
Bu mezar Kaya mezarımıdır sizce yoksa topraktamıdır
arkadaşım bana göre kayanın devamı toprak içinde var işaretlediğim yönde biraz çalışma yaparsan netice belli olur. işaretlediğim yönden fotoğraf varsa bir yükle bakalım yine. çalışma yaparsan kaya ile toprağın birleştiği yerden zemine dik çalış

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
arkadaşım bana göre kayanın devamı toprak içinde var işaretlediğim yönde biraz çalışma yaparsan netice belli olur. işaretlediğim yönden fotoğraf varsa bir yükle bakalım yine. çalışma yaparsan kaya ile toprağın birleştiği yerden zemine dik çalış

adil_e

Aktif Üye
arkadaşım doğru yerdesin. içerde civciv mi kuş mu çıkacak bilmem ama birden fazla mezarın var
sen gittiğinde güzel resim çek yükle ön taraftan. videoda o bölgede çalışma yapılmış sanırsam siz mi çalıştınız. oymanın hemen ön tarafından suya bakan taraftan başla

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
arkadaşım doğru yerdesin. içerde civciv mi kuş mu çıkacak bilmem ama birden fazla mezarın var
sen gittiğinde güzel resim çek yükle ön taraftan. videoda o bölgede çalışma yapılmış sanırsam siz mi çalıştınız. oymanın hemen ön tarafından suya bakan taraftan başla

Yok ustam başkaları kazmış ama bişey bulamamışlar 20 cm filan kazmışlar

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Ustam o kurbağaya çok beziyor ve direk sunağın bulunduğu kayağa bakıyor

Khader

Yeni Üye
في الجهة الشرقيه من خطوه الى ٩خطوات هدفك مدفن

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
BayKuSs kardeşim
Bu konuyu daha önce görmemişim iyi olmuş hortlamış. Güzel bir mevki ne oldu akıbeti merak ettim doğrusu
Denize bakan taraf değilde fotoraf çektiğiniz yerin arka sırtlarıda kayalıkmıdır. Ve buradaki yönler nasıl yardımcı olurmusunuz