Kanallı Kare Oyma... Yardım.

poseidon2023

Uzman
sen üşenip kiyada yada bilgisayarda kac kare nasıl duruyor cizemiyosan sana dicek bir şey yok bolşans diyem bali

poseidon2023

Uzman
iş yapmak neticeye ulaşmak istiyorsan daha detaylı calışman gerek her işaretin uzaktan ve yakından ve dört cevresini cekmen gerekir ve ayrıyeten senin burda kare işaretler birden fazla bunlarıda arazide duruş şeklini ve sıralamasını ve arazide yaptıgı şeklini bilmek gerekiyor

Ekli dosyayı görüntüle 222930

Demirçalık

Aktif Üye
Ustam işaretler yukarıdan aşağıya doğru doğu istikametinde dağın burnuna aşağı sıralı, genel bir anlamı var mı onu merak ettim. Yoksa her kayanın illaki ayrı bir çözümü var. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum kardeşim. Eyvallah

Demirçalık

Aktif Üye

carsambali

Bilgili Üye
ustaların ellerine sağlık,gereken birçok şey yazılmış.size düşen birinden başlamak,buda ipin ucunu açığa çıkarır ve devamını getirir.şahsen böyle bir yerde çubuk konusunda insan biraz emek vererek uzman olmasa da ona yakın bir tecrübeye sahip olur.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Demirçalık arkadaşım yanlış anlama beni kalbime ağrı inecek :)
Seçmece bu kadar oymalardan seç birini artık:)

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sanki yigmalarin altinda gibi gozukuyor. Muhtemelen ya mezaridir yada tunel baslangici. Cok baktim mezar odasi icin resimlere sadece burda gordum oda net degil. Anlayacagin su kare oymanin olgudu yerdeki kayalarin orasi. Isciligi ilk fotolarda agir gibi gorunmuyordu fakat, agir isciik var. Zaman ve maddiyat kaybini onlemek icin saglam cihaz temin etmeye calisin kardesim. Yoksa calistiginizda acziyet verip yarida birakabilirsiniz. Selametle kal