Kayada ki delik

Blue.

Editör
Grift durumlarda işin içinden çıkılamıyorsa, (şahsen bende böyle olur), en aklı selim yöntem metal tespit etmeye calismaktir. Donem soygunu yemiş mi yememiş mi,yakın zamanda dişi mi çekilmiş, bu koca kaya burdan mı sökülmüş, birkalanmis mi vs vs.
Araziyi ve işareti zehir gibi okuyabilen bir beyin yok ise en makbulü metal tespiti yapmak olabilir. Giriş burada ya da bu kayanın altı hedef dense bile, X bir teyit yöntemi öne çıkacaktır.
Rast gelsin..
Eyvallaha ustam anladım değerli yorumların için çok teşekkür ederim Saygılar.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Çok teşekkür ederim Ustam yardımların için çok sağol Varol ? kucuk sunagin kanal olan kismami odaklanayim Ustam
Mavili içinde kanal var gibi bir araştır istikameti?

Blue.

Editör
Mavili içinde kanal var gibi bir araştır istikameti?
Eyvallaha Ustam geçenlerde bir abi çubuk tuttu buraya boşluk verdi ama değerli bişey tepki vermedi tam mavili yerin olduğu bölgeye bunun gibi farklı kayalarda birbirine yakın sayılir aynı işaret aynı benzer Kayada var Ustam ustam bu delik ne kadar derin olursa mezarda o kadar derindeki oluyor

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Eyvallaha Ustam geçenlerde bir abi çubuk tuttu buraya boşluk verdi ama değerli bişey tepki vermedi tam mavili yerin olduğu bölgeye bunun gibi farklı kayalarda birbirine yakın sayılir aynı işaret aynı benzer Kayada var Ustam ustam bu delik ne kadar derin olursa mezarda o kadar derindeki oluyor
O yön ?
Pusulası nedir?

Blue.

Editör
O yön ?
Pusulası nedir?
Ustam bu kayada delikli kaya Lara yakın sayılir ulu mesenin dibinde eski köprü gecidinde burdaki işaret çoğu kişi kalp veya nal diyor ben ise C harfi olduğunu düşünüyorum sizin fikriniz nedir Ustam ve bana çoğu kişi Kaya'nın altına bak yada bölgede mağara ara dedi haklilarmi

Blue.

Editör
güney gibi veya k.batı gibi
Hmm anladım yani Usta işi bu yer Usta bilgi tecrübe şart ustam be siz bu sitede yetkilisiniz bu siteye YouTube'den uğraşmadan direk siteye video atma şansımiz olma imkanı varmı bunu değerlendirme durumunuz varmı Ustam