Kırmızı cıva sahtekarlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ogi

Yeni Üye
merhaba,

son gunlerde populer olan kirmizi civa benim oldugu gibi bir cok insanin ilgisini ve dikkatini cekmistir, bu kendine fayda bilip ""elimde kirmizi civa var""diyen bir cok sahtekar turemistir. Bu sahtekarlar daha cok Adana,Mersin,Hatay bolgelerinde bulunan suriyeli gocmen multecilerdir. Ellerinde bulunan Damitarak kirmiziya boyanmis gri civaya sizin adiniza guncel video cekerek para,kapora talep etmekteler, benim rastgeldiklerimden birisi Muhammed Almuhammet isminde telefon numarali bir suriye gocmeni, bu kisiye mutlaka dikkat edin, eminim bu forumu okuyan bazilarinina rast gelmistir. Gri civayi damitarak kirmiziya boyattigi yerin web adresini burada paylasiyorum, hatta bu sahtekarin telefon numarasinida bu websitesindede rast gelebilirsiniz. benden uyarmasi .

Moderatör tarafında düzenlendi:

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Civa frekans bozan bir element , insanlar niye araştırma gereği duyuyor anlamış değilim.
Tavsiyem...Hiç itibar etmeyin.

The Thing

C*
Süper Moderatör
İsim ,numara vermeyiniz, kaale almayınız, yatmadan önce cacık yiyiniz, üzerine biraz pul biber ve limon sıkınız sindirime iyi geliyor, bağırsakları çalıştırıyor ,civa hazımsızlık yapar.:213::155::322:

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Geçenlerde bir abim bahsetti bana bir suriyeli borudan bir şey yapmış kırmızı civa koymuş diyor altına gelince acaip çekiyor diyordu. Ama hiç inanmadım içinde suriyeli var diye..

Turko

Uzman
1 grm kırmızı civa nükleer başlık ile 8 km kare alanda 150 mtlik delik acıyor satmayı Bırak haberler de görebilmek bile çok nadirdir. Kırmızı civa uretebilen bir madde olduğu için doğada bulunmaz üretimini bilen adamları çoğumuz vitamin ken öldürdüler . 10 grm işlenmiş yani izotopu hareketlendirilmis uranyumun yanına 1 grm kırmızı civarı iç anadoluyu haritadan siler örnek vermek gerekirse. Yani bizi bağlayan bir konu değil.

sef_er

Operatör
Turko bende bu konuyu cok okudum dinledim ama suzin dediklarinizi ilk kez duyuyorum. Bide video cekio YouTube atıyorlar

Turko

Uzman
Turko bende bu konuyu cok okudum dinledim ama suzin dediklarinizi ilk kez duyuyorum. Bide video cekio YouTube atıyorlar
Define ile alakalı bir durum değil. Bizi ilgilendiren normal civa. Mezarlardan çıkar ama az dır 1 kg civarı civayi Hemen okutursun 150 bin tl civarı. Daha evvel 1 milyon civarı idi piyasada iyi gidiyordu . Şimdi alan yok.

sef_er

Operatör
Turko ustam mezardan civami cikiyordu, herhalde ben yanlış anliyorum, o zamanlar varmiydi ustam?

ogi

Yeni Üye
kırmızı civanın natureli 1 yada 3 gram arası olur, adam elimde 8 gram yada 10 gram var diyor,Burnunu silmeye mendili yok 100milyon dolarlik kırmızı var bende diyor. 1 ay içinde 10 tane kırmızı satıcısı ile irtibar kurduk hepsi suriyeli ve hepsi sahte,

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
kırmızı civanın natureli 1 yada 3 gram arası olur, adam elimde 8 gram yada 10 gram var diyor,Burnunu silmeye mendili yok 100milyon dolarlik kırmızı var bende diyor. 1 ay içinde 10 tane kırmızı satıcısı ile irtibar kurduk hepsi suriyeli ve hepsi sahte,
Hayirdir kardes nie irtibat kurdun naapcann civayi ..kazakistanda rus mafyalari pazarliyomus ama adini anmak netten surekli aratmak incelemekle bile IP DNS adresleri takibe duser bas agritir. Turko ustamizin dedigi gibi bizi bozarr ..sektordede lazim degil zatenn

ogi

Yeni Üye
Hayirdir kardes nie irtibat kurdun naapcann civayi ..kazakistanda rus mafyalari pazarliyomus ama adini anmak netten surekli aratmak incelemekle bile IP DNS adresleri takibe duser bas agritir. Turko ustamizin dedigi gibi bizi bozarr ..sektordede lazim degil zatenn
hayırdır kardeş ne yapacaksin niye aradigimi, emin ol senin tarihi eser yada define konusmalarin yada aratmalarindan daha hafif cezası var, seni bozuyor olabilir, konunun disinda kal yeter. Bu forumda yazilanlar bilgi amacli, sen okudunmu hic yazilanlari varmi orada ben sunu yada bunu ariyorum diye, isimiz gucumuz yokta forum sayfalarinda civami ariyacagiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...