Kırmızı cıva sahtekarlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konu sahibi bulamadım diyor Ona takılmadın Turkoyamı takıldın Buda bana ilginç geldi etoile Bu Turko arkadaş asabi evet fakat sen onu bu gidişle geçersin Kendisi durulucak yeri biliyor . Şahsınızı 2 uyarım 3 olmaz bilgin olsun . Konuyu düzenledim baştan kapatmak gerekirdi demekki .

Turko

Uzman
Konu sahibi bulamadım diyor Ona takılmadın Turkoyamı takıldın Buda bana ilginç geldi etoile Bu Turko arkadaş asabi evet fakat sen onu bu gidişle geçersin Kendisi durulucak yeri biliyor . Şahsınızı 2 uyarım 3 olmaz bilgin olsun . Konuyu düzenledim baştan kapatmak gerekirdi demekki .
Suçlamaları kabul etmiyorum :))

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Suçlamaları kabul etmiyorum :))
Hangi suçlu suçunu kabul etmiş ki ??? kahkaha

Tiz vurun Turko kardaşımın kellesini...
mayhem ustam..!
Lavabodaki terliği bırakırken, terlik arkasının kapıya dönük olması gerektiğini hane halkına 100 kez söyledim. 3-5 kez de tatbikat yapip gösterdim. Hala terlik ucu kapıyı gösterir halde buluyorum. 20 senelik mücadeleyi bıraktım, artık karışmıyorum.
huylu huyundan vazgeçmiyor be kardaşım. Can çıkıyor huy çıkmıyor. kendini fazla üzme, nikah yürümüyorsa talak elzemdir.:23:

Turko

Uzman
Hangi suçlu suçunu kabul etmiş ki ??? kahkaha

Tiz vurun Turko kardaşımın kellesini...
mayhem ustam..!
Lavabodaki terliği bırakırken, terlik arkasının kapıya dönük olması gerektiğini hane halkına 100 kez söyledim. 3-5 kez de tatbikat yapip gösterdim. Hala terlik ucu kapıyı gösterir halde buluyorum. 20 senelik mücadeleyi bıraktım, artık karışmıyorum.
huylu huyundan vazgeçmiyor be kardaşım. Can çıkıyor huy çıkmıyor. kendini fazla üzme, nikah yürümüyorsa talak elzemdir.:23:
Abi, lütfen yazmış birde şekil yapmış hepsini geçtim beni etiketliyor bende boşver civa yi akıl varsa getir dağıtayım dedim üye cevap vermiş mayhem ağa silmiş mesajı valla okumadım bir tık uzağımda silinmiş mesajı göster desem mevzu uzayacak hiç bakmadım suçlamaları da kabul etmedim :)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Abi, lütfen yazmış birde şekil yapmış hepsini geçtim beni etiketliyor bende boşver civa yi akıl varsa getir dağıtayım dedim üye cevap vermiş mayhem ağa silmiş mesajı valla okumadım bir tık uzağımda silinmiş mesajı göster desem mevzu uzayacak hiç bakmadım suçlamaları da kabul etmedim :)
iyi etmişin kardaşım.

Geçen hafta işyerinde 3 müşteri nerdeyse beni dövecekti.
Allah cc sabır verdi de koltukdan kalkmadım.
Yahu elimde falçata vardı, şu işe bak, öfke insan katil eder.
Seni öldürürüm dayııııı, ben boksörüm diyor.kahkaha:313::136::113:unut
Cehalet ve kibir Ağrı dağı kadar olmuş. İnsan kul olduğunu, babasının idrar kanalından gelen 1 damla meni olduğunu
unutuyor ve bağırıyor : sennnnnn kimsinnnnnn.

Bende güreşçiyim, Türkiye 4 ve 7nciliğim var diyemedim...:78::33:

Turko

Uzman
iyi etmişin kardaşım.

Geçen hafta işyerinde 3 müşteri nerdeyse beni dövecekti.
Allah cc sabır verdi de koltukdan kalkmadım.
Yahu elimde falçata vardı, şu işe bak, öfke insan katil eder.
Seni öldürürüm dayııııı, ben boksörüm diyor.kahkaha:313::136::113:unut
Cehalet ve kibir Ağrı dağı kadar olmuş. İnsan kul olduğunu, babasının idrar kanalından gelen 1 damla meni olduğunu
unutuyor ve bağırıyor : sennnnnn kimsinnnnnn.

Bende güreşçiyim, Türkiye 4 ve 7nciliğim var diyemedim...:78::33:
Tamam sakin ol abi sıkıntı yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...