Kullan mayı bilmek yeterli

Extra06

Engellendi
Ustadlar bazi yerlerde okudugum kadariyla bir uzvu eksik olan kisilerde cubuk calismaz deniyor.bende bir kaza sonucu sol el isaret parmagimin yarisini kaybettim.Bu durum cubugun calismasina sorun teşkil eder mi ?

zay46

Yeni Üye
ya bu çubuk mevzusu su bulma yöntemi degil miydi. işe yarıyor mu yarıyorsa bunun bilimsel olarak bir açıklaması var mı? ben bir mantık kuramadım, ama forumda çokça sözü ediliyor.

poseidon2023

Uzman
faydası olduysa ne mutlu sevinirim aga tutma kabzesine rulmanı ve relman içine pirinç çubukları yerleştire bilirsen ve takılmadan hareket ederse sorun olmaz aga Jookerturk

poseidon2023

Uzman
gecmiş olsun aga sen milletin her dedigine inanma kimide kan gurubu diyor yol öyle sacmalık bir sorun olmaz Extra06

poseidon2023

Uzman
aga yüksek ilk okul mezunuyum 2004 / 2006 dan beri define ile ugraşırım kullan madıgım alan tarama ceşitleri 3 de makina kalmadı ayrıyeten beş altı ceşit alantarama ve 3de makina yaptıra bilme yapma kimkanim yerim vardır cubuk bekır demir pirin aklına gelen ne varsa kullanıp iş yapa bilirsin ama nasıl kullancanı bilecen BİLİMSEL o bende yok anlamam düz mantık calışır iş yapar bu kadar zay46

reakt

Yeni Üye
emegine saglk ustam gördkce yorum yapmak istegi geliyo çünkü çok güzel her yerde bulamaycagmz örnekli resimli bir tespitli örnegin için bende teşşkür etmek istedm benm gibi yeni başlayanlara örnek yol deneym tecrübe kazandırıyorsunuz poseidon2023