Makedonija

vlatko

Yeni Üye
Vidov kaj e utre ke prikacam sliki sto imam

maki

Member
Guvercin isi ugrasma...yolu bahti acik olsun herkes onunden yesin sofra bozulmasin.istersen nabzini yokla gelsem bisey bulurmuyum rehberim olurmusun bana kaca maal olur define isaret ve yerleri bellimi diye vsvs diye yokla bence gol olur
aynen ustam güvercin işi oldu elimde çok işaretler belgeler var diyo bende resim yükle ustalarımız yorumlar dedim 2 saattir nasıl resim yükleyeceğini anlatmaya çalışıyorum teknolojiyle pek arası yok sanırsam arkadaşın neyse dedğin gibi bi ağzını yoklayacam ustam

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
aynen ustam güvercin işi oldu elimde çok işaretler belgeler var diyo bende resim yükle ustalarımız yorumlar dedim 2 saattir nasıl resim yükleyeceğini anlatmaya çalışıyorum teknolojiyle pek arası yok sanırsam arkadaşın neyse dedğin gibi bi ağzını yoklayacam ustam
Bide soyle onun gezdigi yerlerde bizim ayak izimiz var gitsin baksin..birgece ansizin taak diye 85 makedonya ilimiz olur ayik olsun aklini alirim.kahkaha

maki

Member
Bide soyle onun gezdigi yerlerde bizim ayak izimiz var gitsin baksin..birgece ansizin taak diye 85 makedonya ilimiz olur ayik olsun aklini alirim.kahkaha
ustam adamlar zaten mehteri duyunca kanları çekiliyo ve okadar ayak izlerimiz çok ki başlarınız nereye çevirseler şanlı ecdadımızın eserlerini kültürünü görüyorlar onlar için bir korku bizim içinse tüyleri diken diken eden bir gurur allaha binlerce şükür :244:

maki

Member
@Mal bulanındır ustam üyenin bir mesajını şimdi gördüm 11 koyunlu bir çoban var diyo sağ elinde koyun sol elinde kuzu tutuyormuş bir anlamı varmı gerçi yarın resim atıcam dedi ama ben bir soraım dedim sana bakarsın voyvodayı patlatırız :D

Son düzenleme:

vlatko

Yeni Üye
Ne biva prijatele da objavam slika kako da napravime da ti prattam.jas na tebe slikite daj email ako imas ima mn raboti vo makedonija inaku jas sum od valandovsko