Merdivenle Çıkılan 3 adet Kırmızı Haçlı Mağara;

Efendi51

Bilgili Üye
bir reim tam karşıdan zoomlanmış çekilmiş

arazide bunlarda var, uzaktan çekilmiş birkaç resimm daha @bozoklu ustam ikinci resim tam bahsettiğiniz yer,mağara girişinin batı tarafı mağara tam kuzeye bakıyor, The Thing may77 adil_e poseidon2023 ustalarım yeni resimler yükledim sizlerde bir görün, gerekirse yeniden gidip daha yakın çekimler yapar eklerim inşallah, şelale ve yuvarlatılmış bir yer var aynı zaman da harikallar diyarı maaşallah selam ve saygılar ustalarım

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu fotoğrafı hatırladım. x koyduğum seviyeden bir giriş olmalı. girdiğinde koca bir yapı kompeksi ile karşılacaksın. Ustaları yeniden etiketle yavaş yavaş baksınlar. Ekli dosyayı görüntüle 202871

adil_e

Aktif Üye
arkadaşım mrb. alanın çok geniş oyüzden bence işaretlediğimiz yerlerden birden başlaman lazım işe. daha öncede dediğim gibi dedektörle tekleme aramayı da unutma. kırmızı ok işareti koyduğum yerleri kesin geriş diye düşünüyorum

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin

Efendi51

Bilgili Üye
@may77 ustam hakkınödenmez, hakkını helal et lütfen, senide yoruyoruz hep, Allah razı olsun bana kaç oldu haç buldun, burdaki haçlar çok dikkat çekici değil mi? @BulursamKader25 @Turko @ragıp @toyalp @uçmuş @jeolog @kabakburgiba @poseidon2023 ustalarım burasını sizlerde inceleyiniz, hakkınızı helal edin, çok güzel görseller, çok önemli değil bi şe var yok, yine de ilginize çok teşekkür ediyorum,

BU HAÇLAR NE DER BİZE USTALAR, TILSIM OLAYI BURDA MUTLAKA VARDIR DEĞİL Mİ? TAVSİYENİZ NE OLUR? SAYGILAR

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ustacığım bu kadar haç nedir? maaşallah diyeyim, burda tılsımolayına dikkat edecen usta, ne yaparsan yap, onu düşün ve iyi tespit yap çubukla mı olur, cihazla mı olur artık kolay gelsin

Mymeno132

Yeni Üye
Vay be harika yer bence ve tam bir usta lazim ya da duzgun dedector ama bir amatur olarak bence her hac bir kabir ya da bir oda ama zengin birinin kabiri ve onun altindaki oymalar yol gosterir ve en buyuk haclinin yuku daha da zengin