Mineral ayrımı

kerti17

Aktif Üye
Teşekkür ederim hocam deneyelim bakalım nasipse sonucu sizle paylaşıp fikrinizi alacağım

kerti17

Aktif Üye
@Mirkut ustam sağ elime çelik bileklik aldım. İki elimde de alimünyum çubuk var. Gümüş ve altının üzerine geldiğimde sol elimdeki çubuk göğsüme yapışıyor. Olması gereken bu mu? Yerde birşey yokken de elimde yine çelik bileklik var ama hiç bir tepki yok. Bu şu an için kendi yaptığım test.
Eğer bu tepkiler doğruysa yarın şüpheli yerde bakacağım ustam BulursamKader25 ustam sizdende fikir bekliyorum

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@Mirkut ustam sağ elime çelik bileklik aldım. İki elimde de alimünyum çubuk var. Gümüş ve altının üzerine geldiğimde sol elimdeki çubuk göğsüme yapışıyor. Olması gereken bu mu? Yerde birşey yokken de elimde yine çelik bileklik var ama hiç bir tepki yok. Bu şu an için kendi yaptığım test.
Eğer bu tepkiler doğruysa yarın şüpheli yerde bakacağım ustam BulursamKader25 ustam sizdende fikir bekliyorum
Bazi tepkiler insanlarin meziyetine gore degisebiliyor kardesim. Tesbit ettiginiz yerde once aluminyum cubugu tutun tepkisine bakin sinrada celik elinize alarak oyle bakin. Celik kullanmadan aldiginiz tepkinin aynisini celik cullanarak alirsaniz metaldir. Oyle daha saglikli olur kardesim. Selametle kal

kerti17

Aktif Üye
Mirkut BulursamKader25 ustalarım alüminyum çubuk ile daha önceden mineral olarak tespit ettiğim ve test arazisi olarak kullandığın yerde alüminyum çubuk sağ çubuk göğsüme vurdu. Daha sonra dediğiniz gibi çelik elime aldığımda dümdüz geçip gittim hiç tepki yok. Yani dediğiniz yöntem gerçekten minerali ayırmada etkili bir yöntem Allah razı olsun.
Şimdi gelelim asıl meseleye gümüş, bakır, pirinç ve alüminyum çubukların hepsiyle baktığım ve nokta tespiti yaptığım diğer mineral ayrımını yaptığım yerde bu söylediğiniz yöntemi denedim. Alimunyum çubuk boş elde ne tepki verdiyse, çelik elime aldığımda yine aynı tepkiyi verdi frekansı kesmedi. Şimdi değerli hocalarım bana nacizane tavsiyeniz nedir?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bosluk icindemiydi alinan sinyal ve derinlik nekadardi

kerti17

Aktif Üye
Boşluk içinde değil hocam olayı şöyle anlatayım çok eski bir rum evi. Evden ziyade hatta köşk diyebilirim o kadar büyük ve zengin bir evmiş. Bizim hemen karşı komşumuzun damadı burda çok büyük bir dolu küp çıkardı. Evin altında bir boşluk alıyorum boşluğun bitiminde altın olduğunu gösteriyor bütün çubuklar. Sol tarafa koyduğum 3 altın parçasının 20-30 cm yanından geçmeme rağmen çubuklar illa ki 4 metre ilerideki yere götürüyor. Derinlik olarak 2.90 aldım hocam

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Normalde bosluk icinde almadigim sinyal uzerinde butun testleride gecerse dahi fazla ilgi duymam. Bu demek degildirki sizde ilgi duymayin. Yer supheliyse ve sinyal kesilmiyorsa calisilmaya deger biryer olarak goruyorum ve calismanizida tavsiye ederim kardesim. Zaten biraz calisma yaparsaniz kendini ele verecektir INSALLAH c.c Bos birakmayin kardesim. Biraz sabirli olabilirseniz calisin derim. Mugla tarafindamisiniz. Birde bir ustam biraz kukurt serpin sinyal alinan yere demisti sinyal devam ediyorsa metaldir demisti bunuda bir denemende fayda var. Aslinda hic bekleme gir oraya kardesim ALLAH teala kerimdir. Boyle biryer surekli karsina cikmaya bilir. Bu ne yazi yazdim yahu hem nala vurdum hem miha:) umarim muvaffak olursunuz. Yalniz mugla tarafindaysaniz yazabilirmisiniz kardesim

kerti17

Aktif Üye
Mirkut hocam İzmirdeyim. Allahın izni ile çalışma yapalım o halde sonucu sizinle iletişime geçerim bilgilendiririm Allahın izni ile

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tamam kardesim iyi olur selametle saglicakla kalin. Yalniz calisacaginiz alanda toprak yapisinida bizimle paylasabilirseniz memnun olurum selametle

timur964

konularim
şöyle duz mantık ile bakatığımda dedektör gözün görmediğini alan tarama hissetmeğen vücutların hissetmesini sağlıyor . iş çubuğa geldiğinde vücudumuz cihaz çubuklar anten . topraktan geldik yani üzerinde araştırma yaptığımız her şey kutuda yani vücutta mevcut oransal olarak fazla ve lazımlı olanın tespit yani ayrım . bunun için ben ihtiyaç duyulduğunda vücut direncini artırmak için kullandığımız vitamin ve mineral içeren ilaçlardan hap olanlarınıda toz haline getirerek kullandım . sonuçmu iki işlem 80 cm de 300 belki 500 kiloluk kuvars . boşlukda bakır bir kaç parça olan bu . sizlerde deneyin belki sizde daha daha değerlileri denk gelir kısmet

kerti17

Aktif Üye
şöyle duz mantık ile bakatığımda dedektör gözün görmediğini alan tarama hissetmeğen vücutların hissetmesini sağlıyor . iş çubuğa geldiğinde vücudumuz cihaz çubuklar anten . topraktan geldik yani üzerinde araştırma yaptığımız her şey kutuda yani vücutta mevcut oransal olarak fazla ve lazımlı olanın tespit yani ayrım . bunun için ben ihtiyaç duyulduğunda vücut direncini artırmak için kullandığımız vitamin ve mineral içeren ilaçlardan hap olanlarınıda toz haline getirerek kullandım . sonuçmu iki işlem 80 cm de 300 belki 500 kiloluk kuvars . boşlukda bakır bir kaç parça olan bu . sizlerde deneyin belki sizde daha daha değerlileri denk gelir kısmet
teşekkürler hocam peki normal toprak bitti şu an killi toprak çıkıyor ne yapmalıyız devam mı?