Pirinç çubuk

adszz

Member
Mhmt82 yarın bir bakayım, yön verdiği yere çakıcağım. (bu arada yerdeki altın 1 küp eğer var ise tabikide ) eğer dönerse hiç araştırmıyorum o zaman.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bulursamkader25 ustam madeni değişik çubuklar tepki verme şekilleride değişiklik arz eder değil mi?
Altin gumus vd. isareti tum cubuklarda ayni isareti verir kardasim.
Cubuk cinsi degisse de isareti degismez.
Alemunyum ile celik birlikte kullanildiginda sadece carpi yapar tum metallerde.

Bildigim bu kadar.
Cubuk degistikce isaretinin de degistigi oluyorsa, tecrubesi olan kardaslarimiz yazsinlar insallah.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bence kurt içinde kalacağına sen o kurdu öldür.Tarla toprağı yumuşak olur hele mevsimidir pamuklaşmış. Bismillah de başla .Tabii ki önce ustalar biraz çubuk konusunda yardımcı olsunlar sonra.
Bakalım Mevlam neyler Neylerse Güzel eyler.

adszz

Member
BulursamKader25 ben zaten ilk yaptıklarım tek el ile bir elde bilezikşe çubuk bir elde sadece çubuk, sonra bir elde altın ile çubuk diğer el boş. denedim herşey orayı gösteriyor. diğer metal veya bakır denediğimde hiçbir tepki vermemesi beni düşündürdü o yüzden sormak istedim halen yanlış yapıyorsam tekrar okuyayım yazmış olduğun yazıyı

BulursamKader25

BulursamKader25 ben zaten ilk yaptıklarım tek el ile bir elde bilezikşe çubuk bir elde sadece çubuk, sonra bir elde altın ile çubuk diğer el boş. denedim herşey orayı gösteriyor. diğer metal veya bakır denediğimde hiçbir tepki vermemesi beni düşündürdü o yüzden sormak istedim halen yanlış yapıyorsam tekrar okuyayım yazmış olduğun yazıyı
Kardasim,
Benim yazi ile baska kardaslarimin yazdigi yazi sende karismis herhalde.
Yazilari okusan iyi olcak dedigin gibi.

Bahhalebah

Aktif Üye
adszz kardeşim her çubuk metalde çalışmaya bilir sadece boşlukta çalışır bunu siz testler ile çözeceksiniz camda tenekede toprakta taş ta kumda herşeyde deneyeceksiniz hangi metalde hangi nerde ne işaret veriyor kendinizde deneyip tecrübe edeceksiniz sadece pirinç altın verdi diğerleri oynamıyor bile kesin var yada yok diye birşey yok çubukları tuttuğunuz da sağ elinize ne arayacaksınız onu alacaksınız ve çubuklarınızı tutarken nabzınızın göğüste olmasına dikkat edin bol sanslar

adszz

Member
Bahhalebah ustam, metal parada, bilezikte, gümüşte, bakırda denedim evin içinde hepsinde de olumlu ne alırsam ona yöneliyor. zeminde de uyguladığımda dediğim yer çıkıyor sadece. mineral mi yoksa diye kontrol ettim değil diğerlerinde tepki vermiyor. BulursamKader25 bu çubuk ney ve kısaca benim denemem bakır çubuğa göre olumlu olabilir mi ? senin yazdığın yazıyı okudum mineralleri de eledim diğer dediklerini de yaptım yine aynı sonuç

mayhem

Co Admin
Co Admin
@Bahhalebah ustam, metal parada, bilezikte, gümüşte, bakırda denedim evin içinde hepsinde de olumlu ne alırsam ona yöneliyor. zeminde de uyguladığımda dediğim yer çıkıyor sadece. mineral mi yoksa diye kontrol ettim değil diğerlerinde tepki vermiyor. @BulursamKader25 bu çubuk ney ve kısaca benim denemem bakır çubuğa göre olumlu olabilir mi ? senin yazdığın yazıyı okudum mineralleri de eledim diğer dediklerini de yaptım yine aynı sonuç
Aklında kalmasın ozaman bir fidan dik oraya .

BulursamKader25

Bahhalebah ustam, metal parada, bilezikte, gümüşte, bakırda denedim evin içinde hepsinde de olumlu ne alırsam ona yöneliyor. zeminde de uyguladığımda dediğim yer çıkıyor sadece. mineral mi yoksa diye kontrol ettim değil diğerlerinde tepki vermiyor. BulursamKader25 bu çubuk ney ve kısaca benim denemem bakır çubuğa göre olumlu olabilir mi ? senin yazdığın yazıyı okudum mineralleri de eledim diğer dediklerini de yaptım yine aynı sonuç
İslem zamani gelmis o zaman.
Derinlik al. Devam et. Sizede bir tecrube olur inşallah. Tespit ve calismalarinizi teyit etmis olursunuz.

timur964

konularim
bilezikleri çarpı yapan yerin 2 mt uzağına koyup öyle çubuk tut bakalım bileziğemi çarpıyapan yeremi gidecek çubuklar

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Pirinc cubuk bu gibi konularda ozellikle tespit olayinda birqz sıkıntı yaratiyor eger dilinden anlanmiyorsa.islem gormus kil yani tuğla.toprak altindaki camurlu alan.minarelli kaya daha bir cok seye degerli ozellikle altin sinyali verebiliyor.bu alanda degisik cubuklar kullanilmali ve tspit olan alanda belli denemeler yapip minarel ayristirilmasi yapilmali.bence su anlatilanlara gore pek gözüm tutmadı yeri.ama bolgenin tarla olmasi yumusak toprak katmaninda islem yapilacagindan derinlikte fazla degil buraya islem yapilip hayrina bi ağaç dikmek icin çukur acilmasi kafalardaki soru isaretlerine çözüm olur gibime geliyor

adszz

Member
timur964 denedim, bileziklere dönmüyor. Benim anlamadığım çoğu yer kayalık yani yerin 10 metre altı kayalık iyi biliyorum nereden tutarsam tutayım sadece oraya yöneliyor, mineral diyeceğim ama başka bir yerde yok mu diye de düşünmeden edemiyorum.80 metre gidip 3 metre yanıma bileziği koyduğum halde yine oraya dönmesi tuhaf acemiyim evet, sizin konuşmalarınızdan daha anlayamadığım belli olayı, bakır çubukla denedim birkaç çubuk ile de deneyeceğim bakalım sonuç ne olacak OsiriS