Şakül-Çubuk-lecher-anteni Vb Tartışma Bölümü

sysvol

Yeni Üye
Anladığım kadarı ile sol elimize ne almışsak ona gitmiyor. Ben sol elime küçük altın alıyordum hep. Demek ki hep yanlış kazmışım. Altın haricinde herşeye kazmışım.

Burada aklıma birşey takılıyor.
Tüm mineralleri eleyen ve sol elimize alacağımız bir element var mı?
Veya hazneli bir şakül edinmek mi doğru olan.

Çıkamadım işin içinden @kabakburgiba üstadım :))

Son düzenleme:

akyol

Bilgili Üye
toprak üstünde sıkıntı yok çok küçük altın parçasını bile görüyor metal bakır krom alimunyum hiç tepki vermiyor sadece altını görüyor ama toprak altında kil sorununu aşamadım kil yanıltıyor bu sorunu çözemedim neyaptıysam olmadı

akyol

Bilgili Üye
toprak üstünde sıkıntı yok çok küçük altın parçasını bile görüyor metal bakır krom alimunyum hiç tepki vermiyor sadece altını görüyor ama toprak altında kil sorununu aşamadım kil yanıltıyor bu sorunu çözemedim neyaptıysam olmadı

akyol

Bilgili Üye
tabi neden olmasın zaten bu sorunları birlikte aşamazsak hiç bir zaman aşamayız

GERMO

Engellendi
b enim kullandığım şakül,almancı bi abimizin hediyesi,içeriği ise.şu eskiden bakkalların kullandığı gram tartı aletlerinden yapılma sarı olandan yalnız.boludan tesadüfen bidüğün merasminde tanıştığım biriside aynı şakülü kullanıyormuş.ermeni bri hediye etmiş.o nada.içinde ne ol duğnusöyledi o kadar.oysa daha farklı imiş.neymiş içindeki. 1 gram safaltın,civa,....... o kadar.ip boylarını hiç söylemedi.kullandım bıraktımama bana tecrübe oldular.
@kabakburgiba ustam lütfen ustam şu şakülün içerisine bırakılan içerikleri açıklasan, nal civisi bulamayan çubukçu yerine, asaletli bir şakülcü olalım, 50 lik bu kardeşine bari Sen kırnav kırnav ettirmesen, sevgi saygı ve Hürmetlerimle.

kabakburgiba

Operatör
@odin ;
Bunu yap bir dene bakalım;

Banyodan sonra 1 şişe sade soda iç. Kafayı iyice boşalt.
Sonra altın al. Altını yorganın altına başkası tarafından sen görme. Saklasın altını. Sonra bi bak bakalım altını bulabilecekmisin. Şakül hareket edecek mi.

Hatta yüzük takıyorsan onu dene. Yüzüğü saklasınlar sen bul.[/QUOTE odin kardeşim.bunları yapmadan önce altının ip boyunu ayarla.bunu yapmazsan o altını bulamazsınnnnnnnnn.

kabakburgiba

Operatör
arkadaşlar @bulursam kader ustam ne söylüyor hiç dikkat ettinizmi.bağırıp duruyor kendini yırtıyor.bizlere birşeyler öğretmek için çırpınıyor.onu dinlemiyoruz.kafalar hep sarı kızlarda.önce bunu unutun.şu boşluk bulmayı tamamen çözelim.önce boşluuukkkkkk.

kabakburgiba

Operatör
odin ustam,canım kardeşim.pirinç şakülü eline al boşlukta.ip boyunu ayarla.daha önce yazdım bunları.malüm havalar soğuk.evde çalış.çekil bi köşeye.25 kiloluk yoğurt kovaları var.al onu.ters çevir.b aşla çalışmaya böyle kendini geliştir.önce tur sayısını bul.42 sonra en boy bulmayı öğren.yovarlaklarda dene uzun kutularda dene.haaaa arada bi çay içmeyide unutma haaaaaaa.arada yengedende fırça yersin,ben yedim çünkü,hanım bana bu adam kafayı yemiş diyo bana.kahkaha