Şakül-Çubuk-lecher-anteni Vb Tartışma Bölümü

bermina arkadaşım borcun çoğalıyor,biraz düşüneyim bakalım ders başı kaç para yazayım.bedava yoköyleeee. 3 kuruşa beş köfte de yok.faturayı kesip adresine postaladım arkadaşım.
Ustam şu cümleyi çok kullanıyorsun 4 kuruşa 5 köfte.. sen fakir dediğimiz bi Rus ulkelerine git eğitim öğrenmek istiyen sadece bizim ülkede paralı... Neden öğrenenin hevesini kırıyoruz anlamadım... Gariban öğrenmesin parası olan eğitimsiz bir yere varsın

odin

Editör
Ustam şu cümleyi çok kullanıyorsun 4 kuruşa 5 köfte.. sen fakir dediğimiz bi Rus ulkelerine git eğitim öğrenmek istiyen sadece bizim ülkede paralı... Neden öğrenenin hevesini kırıyoruz anlamadım... Gariban öğrenmesin parası olan eğitimsiz bir yere varsın

kabakburgiba sakul konusunda cok bilgi verdi eski konularinda. aslinda biraz arastirsan belkide aradigin bilgilere ulasabileceksin.

kabakburgiba sakul konusunda cok bilgi verdi eski konularinda. aslinda biraz arastirsan belkide aradigin bilgilere ulasabileceksin.
Eyvallah saygı duyarım, bir şey dediğim yok bende bilgi tecrübe peşindeyim eksik bir taraf varsa bende bu eksiği tamamlasam ne mutlu bana en azından ben veya benden sonra gelenler hızlı ilerler bizim iyi insanımız kazansın... Varsa bildiğin başka link adı altında paylaşırsan sevinirim

odin

Editör
Eyvallah saygı duyarım, bir şey dediğim yok bende bilgi tecrübe peşindeyim eksik bir taraf varsa bende bu eksiği tamamlasam ne mutlu bana en azından ben veya benden sonra gelenler hızlı ilerler bizim iyi insanımız kazansın... Varsa bildiğin başka link adı altında paylaşırsan sevinirim
link olarak favorilerimde yok ama bu bolum icinda sakul konularini dolasmani tavsiye ederim 2016dan bu tarafa dogru.

kabakburgiba

Operatör
Ustam şu cümleyi çok kullanıyorsun 4 kuruşa 5 köfte.. sen fakir dediğimiz bi Rus ulkelerine git eğitim öğrenmek istiyen sadece bizim ülkede paralı... Neden öğrenenin hevesini kırıyoruz anlamadım... Gariban öğrenmesin parası olan eğitimsiz bir yere varsın[/QUOTE demirbağınkurdu. köfte lafın gelişi kardeşim.latife latife. 4 kuruş değil sende zam yapma. 3 kuruşa.sitedeki bazı arkadaşlarıda maddiyat işine lütfen karıştırmayalım.bizimkisi gönül bağı,gönül dostluğu.herkez zaman zaman bildiğini söyler.yazar çizer.almak isteyende alır.neyse köfteyi çıkardım artık hayatımdan.üzme kendini.

kabakburgiba

Operatör
@kabakburgiba üstadım,
İp boyunu dikkat etmeden elime topraktan çıkma kemik aldım ve mezarlıkta denedim.
Kemikleri 2.5 metreden çıkarmıştım.

Şakül mezara doğru 30 atım yaptı ve sola 87 kere döndü. Sol elime kemik aldım bu sefer mezara gitmedi. Buğday tarlasının o tarafa atım yaptı.

Başka mezarda da denedim. 55 atım yaptı mezara, 74 kez döndü. Sol elime kemik alınca yine buğday tarlasının tarafına atım yaptı ve sağ tarafa dönerek durdu.[/QUOTE sysvol nerden bulursun bunları anlamadım.a demeden z ye gidiyon be kardeşim.hele bi dur.once şu boşluk bulmada bi tecrübe edinin.derinlik almada bi tecrübe edinin.şimdi sana ilk yapacağın işi söyleyeyimde sen ister dinle ister dinleme.müsait bi yer bul.buraya bi bidon göm.veya imkanın varsa mezar yap.burda çalış.eğitim alanın olsun.önce boşlukta bi tecrübe kazan.eline kamik falan alma.

kabakburgiba

Operatör
@kabakburgiba üstadım,
İp boyunu dikkat etmeden elime topraktan çıkma kemik aldım ve mezarlıkta denedim.
Kemikleri 2.5 metreden çıkarmıştım.

Şakül mezara doğru 30 atım yaptı ve sola 87 kere döndü. Sol elime kemik aldım bu sefer mezara gitmedi. Buğday tarlasının o tarafa atım yaptı.

Başka mezarda da denedim. 55 atım yaptı mezara, 74 kez döndü. Sol elime kemik alınca yine buğday tarlasının tarafına atım yaptı ve sağ tarafa dönerek durdu.[/QUOTE sysvol nerden bulursun bunları anlamadım.a demeden z ye gidiyon be kardeşim.hele bi dur.once şu boşluk bulmada bi tecrübe edinin.derinlik almada bi tecrübe edinin.şimdi sana ilk yapacağın işi söyleyeyimde sen ister dinle ister dinleme.müsait bi yer bul.buraya bi bidon göm.veya imkanın varsa mezar yap.burda çalış.eğitim alanın olsun.önce boşlukta bi tecrübe kazan.eline kamik falan alma.

kabakburgiba

Operatör
toprak üstünde sıkıntı yok çok küçük altın parçasını bile görüyor metal bakır krom alimunyum hiç tepki vermiyor sadece altını görüyor ama toprak altında kil sorununu aşamadım kil yanıltıyor bu sorunu çözemedim neyaptıysam olmadı
o kil parçasını al numune olsun.dışarıya çık.önce onun ip boyunu ayarlamalısın. sonra yukarda tekrar tut kile.elin boş olsun.daha sonra o kilden bi parça eline al tekrar tut.aradaki farkı anca böyle anlarsın.@tamammı akyol ustam.bide şunu dene bir arkadaşın konusunda yazdım bunu ama hangisi idi bilmiyorum.o kile eline saf altını al.öyle tut.yanılma payını daha iyi anlarsın.