Surfer Hakkında Bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saftilki

Moderatör
Moderatör
@Azrad usta, ve diğer ilgili bilgili ustalara hitaben: sorularla sıkboğaz etmek istemezdim ama bu işler kıyamet gibi soru ve soru işaretleri ile dolu,
kafama takılan her soruyu sorsaydım forumdakiler benle uğraşır dururdu :) tane tane ara sıra sorayım

bir data sitesi var supermag, bu sidede manyetik verileri indirebiliyorsun, güneş fırtınaları vb bahsediyor,
ayrıca çok popülermiş veri konusunda,

ben buradan veri indiriyorum ancak birtürlü exelde işin içinden çıkamadım, daha doğrusu exel ile ayıklamaya çalıştım,
4 sütun alıp voxlerda işlemekti niyetim,

vaktin olursa bir incele bakalım
SuperMAG: Magnetometer Data

Azrad

Engellendi
@Azrad usta, ve diğer ilgili bilgili ustalara hitaben: sorularla sıkboğaz etmek istemezdim ama bu işler kıyamet gibi soru ve soru işaretleri ile dolu,
kafama takılan her soruyu sorsaydım forumdakiler benle uğraşır dururdu :) tane tane ara sıra sorayım

bir data sitesi var supermag, bu sidede manyetik verileri indirebiliyorsun, güneş fırtınaları vb bahsediyor,
ayrıca çok popülermiş veri konusunda,

ben buradan veri indiriyorum ancak birtürlü exelde işin içinden çıkamadım, daha doğrusu exel ile ayıklamaya çalıştım,
4 sütun alıp voxlerda işlemekti niyetim,

vaktin olursa bir incele bakalım
SuperMAG: Magnetometer Data
İncelerim ustam

saftilki

Moderatör
Moderatör
Azrad usta kordinatları ne sıklıkla ne kadar alanı kapsadığını ve flitreleme sırasını izah edebilirmisiniz?
örn: 1 mt arayla 20 m2 alanı şu flitrelerle bakıyorum,
veya server üzerinden şu dem'i kullanıyorum sonra flitreleme şu sırayla olacak gibisinden,

boş boş oturuyoruz burda, grubumuzda şu mevzuyu biraz irdelemek istiyoruz, malumunuz adım adım bayram yaklaşıyor :)

lazopo53

Member
Azrad dostum etiketleyebilirsin. videoyuda burada paylaşabilirsin bekliyoruz inşallah.herşey için teşekkürler.ALLAH RAZI OLSUN.

hakaan

Yeni Üye
Azrad usta heyecanla videouyu ALLAHIN İZNİYLE paylaşmanı bekliyoruz.benide etiketleyebilirsin.

lazopo53

Member
Azrad dostum bir aksilik mi var.bu konu gündemden düşmemeli.lütfen konuyla ilgilenelim dostlar.

Azrad

Engellendi
@Azrad dostum bir aksilik mi var.bu konu gündemden düşmemeli.lütfen konuyla ilgilenelim dostlar.
Hayır hocam.Ufak tefek bir konu değil biliyorsun.Neredeyse 1 saatlik bir eğitim videosu hazırlıyorum.İşlerimden zaman kaldıkça editliyorum.O video buraya gelecek inşallah. : ) : )
Saygılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...