Tılsımlı gömü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
hiç düşündünüzmü cinler aleminden başka varlık varmı diye eminim çogu insan düşünmemiştir cinlerle sadece müslümanlar ilgilenir ben yaklaşık 20 yıldır cinleri araştırıyorum ama daha bişey ögrenmiş degilim yani bana bir menfat saglamadı cınler vemiş oldugu bilgiler malesef karın doyurmuyo
Niye neyini arastiriyon usta amac nedir...bu dunyadan soyutlandinmi elini etegini cektinmi eger extra bilgi deneyim onerin varsa yeni kendi adina bir konu ac faydalanalim bekleriz

unal231

Member
arkadaşlar burda ciddi bir konuya deginmek istiyorum cinler alemi hayvanlar alemi ve insanlar fark ettiyseniz cinlere ve hayvanlara alem dedim ama insanlara tekil olarak yazdım

unal231

Member
şuna emin olun müslümanlar caimasında tılsımdan anlayan yok nedeni şu müslümanlar sadece cinleri bilir başka görünmeyen varlıkları bilmezler çünkü araştırmazlar düşerler birtane üçkagıtçı arkasına gezer dururlar

unal231

Member
arkadaşlar olayşu bizim kitabımız kuranıkerım gerçekten çok temiz ve bir noktası dahi çevrilmedigi için en dogru kitaptır ben birzamanlar bir papazla sohbet ettim yanılmıyorsam kendisi ortadosk tu bana bana bizdede sizin dinde oldugu gibi büyü var ama tılsım yok dedi katolık ve ppotostanlarda tılsım var çünki onların incili bizim incile tutmuyo dedi yani omların incili degiştirdigini söylemişti bana

Safakk

Bilgili Üye
Arkadaşlar tılsım vardır ama cinli varlıklar beklediği yerde siz onlara zarar vermesiyseniz ordaki malzemeyi almadıysanız size zarar vermez deliren ölen arkadaş ihtikakı düşüktür ben cinlere Fazla güvenmem pekte işim olmaz diyecemde ama ister istemez karşılaşıyoruz ama ben onlarla iş yapmam tılsım bozma işinede girmem tılsım bozman için sende büyü yapnak zorundasın adimi olan kişiler bu işe girmez para hırsı olanlar hariç ben diyorum müslümanlar neden tılsım bozmaz...

unal231

Member
tılsım meselesi olan arkadaşlara benim bir tavsiyem var kesinlikle bir müslüman kişinin arkasından gitmeyın gerçi gerçekbir müslüman kışi üçkagıtçı olmaz ama malesef etrafda yüzlerce hocayız diye geçinen üçkagıtçılar var bunlara kanmayın lütfen

Safakk

Bilgili Üye
Bir hocayım deyip oraya gidip 3adet cini bağlayamıyor orayı açamıyorsa o hoca falan değildir yanında çalışanları koruyamıyorsa onu orda gömün gitsin dağa konuşulçak konu değildir bu fazlada uzatmayın kapatın bu konuyu sayfa güzin abla köşesine döndü iyice bilende konuşuyor bilmeyende şaka gibi bu sayfala bilmeyen arkadaşlara lafım önce öğrenmeyi vede okumayı öğrenin bilgili ustalarada saygısızlık olmasın bu olay......

unal231

Member
birde önemlı bır konu daha var farkındayım hekez zengin olmak ister tılsımlı yer oldugunu zannettiginiz yerde içinde gömümü veya başka bişeymi var ve bunu kimler nezaman koymuş bunu bilmeniz gerekiyo bu bilgiler yoksa boşu boşuna zaman öldürmeyın

unal231

Member
sizlere çok önemli bir bilgi vermek istiyorum arkadaşlar gerçekten tılsımı yahudi katolık protostanlar bozar diye biliyorum bu söyledigim le ilgilenen arkadaşlar varsa kendinize yahudi haham veya katolık papaz bulursanız onlara tlsım bozmak için degil tılsım yaptırmak için gidin unutmayın yılsım yapmasını bilen tılsımı bozmasınıda bilir en dogrusuda budur

unal231

Member
size bir anımı yazmak istiyorum yaklasık 30 yıl önce izmirde 95 yaşlarında bir ihtiyarla sohbet etmiştim bu kişi gençliginde yeni çeteye katılmış söyledigine göre 30 kişiden fazlalarmış çete sayısı bana ozamanlar çok toydum dedi çete atlarla gurub halınde biyere gitmişler yani bır daga dar bir girişi olan bir magara oroya söyledıgıne göre 8 heybe altın koymuşlar başlari magaranın girişini kapatmaya gerek yok burayı kimse göremez demiş ve dışari çıkmışlar bana anlatan kişi çete başı magrayı kapattırmıyo bu altınları başkası alır butun emekler boşa gider demiş içinden ve hep beraber dışarı çıkmışlar bana ihtiyar magaradan beş on metre ayrıldım arkamı döndüm ben bıle tanıyamadım çıktıgımız yeri demişti yani başlaı tılsım yapmış oraya

unal231

Member
arkadaşlar unutmayın cinler dogayı degiştiremez ama dogayı degitiren başka varlıklaR VAR MALESEF BENDE BU VARLIKLARI BILMIYORUM

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
arkadaşlar unutmayın cinler dogayı degiştiremez ama dogayı degitiren başka varlıklaR VAR MALESEF BENDE BU VARLIKLARI BILMIYORUM
Usta okadar yazdin yagdirdin bu son yazdigin oldumu simdi ..nedemek bilmiyom...kendi adina bir konu acip orda cozume ulastirmalisin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...