topal ayı ağzında topal ayağı var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asil

Aktif Üye
Arcelik kardeşim. Sanırım senin topal ayı dediğin konuyu önceden takip etmiştim. Ustalar gerekli bilgileri paylaşmıştı. Resmi atacağım yapman gerekeni de renk sırası ile işaretledim. Emniyetini al. Sırası ile uygulaEkli dosyayı görüntüle 125468 mavi beyaz taş oraya kilitli. Bir yolunu bul. Acele etme üstünde plan yap. Açmaya ordan basla. O taş çıkınca üstedi say taş boşa cıkar. Dikkat et.. Önce can.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ll Shadow ll değerli kardeşim ellah hın adı orjinalolarak -elif yai e ile başlar yani allah diyebilirsın diline göre ama ellah demek dahada doğrudur onun için hiç kimesnin ellah hın ismini değiştirmeye göcü yetmez ama arapça okuyabilseydın bu şekilde konuşmazdın.

en doğrusu ellah bilir.

beyazzadam16

Bilgili Üye
Ustam nikin değişik Arçelik :) o resimde hiç birşey yok , ama Oray'a tekrar gidersen üstteki deliğe bak bakalım doğanın oluşumu mu yoksa derine doğru gidiyor mu baca gibi , dikkat et ama bakacağım diye düşme oralarda

beyazzadam16

Bilgili Üye
ll Shadow ll değerli kardeşim ellah hın adı orjinalolarak -elif yai e ile başlar yani allah diyebilirsın diline göre ama ellah demek dahada doğrudur onun için hiç kimesnin ellah hın ismini değiştirmeye göcü yetmez ama arapça okuyabilseydın bu şekilde konuşmazdın.

en doğrusu ellah bilir.
Ustam doğru söylemiş , rabbim rahmet etsin ona , Allah elif ile başlar aslında ama allah diye olunur

ll Shadow ll

Aktif Üye

en doğrusu ellah bilir.
Sen nerden biliyorsun benim arapça okumadığımı? Nasıl karar verdin buna. Sen hiç kabe de bulundun mu ? Veya açıp izledin mi ? Allah değilde ellah olarak okuyanı görmedim ben. Yok bu kadar kişi yanlış biliyo sen doğru öyle mi ? Arapça okuyosan ellah diye bilirsin hatta ha kelimesini kalın okursan anlam değişir yoksa buda yanlış mi? Türkçe yi değiştirmek veya insanlardan fArklı olduğunu kanıtlamak mi amacın. Yoksa çok bilmişlik taslamak mi

beyazzadam16

Bilgili Üye
Sen nerden biliyorsun benim arapça okumadığımı? Nasıl karar verdin buna. Sen hiç kabe de bulundun mu ? Veya açıp izledin mi ? Allah değilde ellah olarak okuyanı görmedim ben. Yok bu kadar kişi yanlış biliyo sen doğru öyle mi ? Arapça okuyosan ellah diye bilirsin hatta ha kelimesini kalın okursan anlam değişir yoksa buda yanlış mi? Türkçe yi değiştirmek veya insanlardan fArklı olduğunu kanıtlamak mi amacın. Yoksa çok bilmişlik taslamak mi
hayırdır bilader ne rahatsız etti seni bu kadar çok ??? Ada'm öyle demenin daha eftal olduğunu düşünmüş yada birisi delil göstermiş oda öyle amel etmiş , sen niye rahatsız oluyorsun ,saygılı olacaksın önce herkese , sanane Allah demiş ellah demiş , kimsenin kimseyi inceltmesini kırmasını istemiyorum bu şekilde konuşmanı ve üslubunu beğenmedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...