Uydudan yer bakan varmı :)

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
earth şehirlerde iyi fakat kırsal kesimlerde bi işe yaramıyor.. yandek çok sınırlı.. eğer yandexle görebiliyorsan çok iyi ama ucra yerlerde bu çlçekte görüntü yok der... landsat bağımsızdır.. ilerleyen aşamalarda onu tercih et derim. :)
Yani ben diyorumki bi kordinat vereyim bak diyorum, mümkünse, ve hatta diyorumki kordinat vereceğim yerde varmı yokmu ben biliyorum.

Sende benim bildigimi olanı yada olmayanı teyit edebilirmisin.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sedegor ustam bu işi kanije ustam halledebilir. Ben işi daha çözemedim. Başlangıç seviyesinde seyrediyorum :)

kanije

Bilgili Üye
kordinatı özelden at bakalım.ama biraz müsaade isterim çünkü işlerim yoğun.bu hafta sonu hallederiz.

NURUM52

Moderatör
Moderatör
darıldık ustam size hep torpillileremi bakıyorsunuz birazda fakir fukaraya yardımcı olsanız olmazmı

SUSMUŞ35

Member
bir ustadan duydum uydudan bakmayı profosyenel olanlar buldukları yerin teyyidi için bakıyorklar dedi uydudan uzmanlarıda israillilermiş bana söylediği

kanije

Bilgili Üye
abi şu israil uydusu mossad uydusu vs bakıyoruz.mossad biz bakarken yakaladı.yok gece tam 2 de bakabiliyorum vadiya değişimi gibi aptal sözlere,sahtekarlara inanmayın.

bu işin özü şudur.
gps ve glonass uydularına gps cihazı ile bağlanılır ve bakacağınız yerin kordinatını gps cihazı kaydeder.ve kordinatlar programlarla işlenir.

video izleseniz bile yaparsınız. burada biraz uğraş ve emek gerekiyor.

bende çalışan biriyim ve bir yazılıma günlerimizi veriyoruz.o yüzden çok fazla zaman ayıramıyorum.forumdan bir kardeşimle birlikte çalışıyoruz.kendi yerlerimize anca bakamiliyorum.
ama ALLAH için yardımcı olduğum arkadaşlarda mevcuttur.
bu siteden 2 kişi gayesine ulaştı,ne telefonları açık,ne siteye geliyorlar:)

müsait olduğum sürece elimden geldiğince bütün kardeşlerime yardımcı olurum tabii ki.

hayırlı cumalar.