Uydudan yer bakan varmı :)

NURUM52

Moderatör
Moderatör
abi şu israil uydusu mossad uydusu vs bakıyoruz.mossad biz bakarken yakaladı.yok gece tam 2 de bakabiliyorum vadiya değişimi gibi aptal sözlere,sahtekarlara inanmayın.

bu işin özü şudur.
gps ve glonass uydularına gps cihazı ile bağlanılır ve bakacağınız yerin kordinatını gps cihazı kaydeder.ve kordinatlar programlarla işlenir.

video izleseniz bile yaparsınız. burada biraz uğraş ve emek gerekiyor.

bende çalışan biriyim ve bir yazılıma günlerimizi veriyoruz.o yüzden çok fazla zaman ayıramıyorum.forumdan bir kardeşimle birlikte çalışıyoruz.kendi yerlerimize anca bakamiliyorum.
ama ALLAH için yardımcı olduğum arkadaşlarda mevcuttur.
bu siteden 2 kişi gayesine ulaştı,ne telefonları açık,ne siteye geliyorlar:)

müsait olduğum sürece elimden geldiğince bütün kardeşlerime yardımcı olurum tabii ki.
hayırlı cumalar.

teşekkür ederim ustam bunu demeniz bile güzel bu sizin iyi niyetli biri olduğunuzu gösterir siteye gelmeyen çok dikkatimi çeken biri vardı çünkü hep burdaydı uzun zamandır yok belkide biri odur

kanije

Bilgili Üye
ilk resimdeki yer grafiğe göre oda veriyor.ama yaptığın işlemleri tek tek kontrol et tekrar teyit et ve aynı grafiği veriyorsa doğrudur.

odin

Editör
banada ogretinsene sunu :zuhaha:

uydu farkediyormu avrupa uzerinde de arastirma imkani varmi? kulagi gecebilirmiyim :beguiled:

murnid

Member
kanije ustad uydu dan bakma nasil oluyor video izleyerekte yapabilirsiniz demissin bu isin asli astari nasil bi fikir verme inkanin varmi

kanije

Bilgili Üye
daha önce konuyu birçok kez çok detaylı bir şekilde anlattım.arkadaşlarla video yu da paylaştım.adım adım nasıl olduğunu.
forumdan araştırdığınızda bulabilirsiniz.

bu konudan sonra onlarca kişi benim yerime de bak diye mesaj atıyorlar.
birkaç arkadaşınkina baktım,bakacaklarım da var,lakin arkadaşlar herkesin talebine cevap vermem mümkün değil.
ne o kadar zamanım var ne de enerjim.
sonuçta bende çalışıyorum ve bir ailem var.
anlayışınız için teşekkür ederim.

forumdaki arkadaşlarda soran arkadaşlara yardımcı olsunlar lütfen.
bilgi paylaştıkça değerlidir.

S:W:A:T

Editör
Evet sayın yöneticiler . Konuyu canlandırırmısınız :) :) biraz uğraşalım .. Link verebilirmisiniz .

murnid

Member
Yo senin link verip yonlendirmen kafi olacaktir o bile fazla ayrica bi talebim yok hani benimde yerim var bak gibi link varsa yollarsan veya daha onceki konu basligi neydi nerden bulacaz sana zahmet

kanije

Bilgili Üye
akşam atayım linki arkadaşlar.video yüklerim daha aydınlatıcı olur.