Yığma Taş

Sarıyerli34

Bilgili Üye
boşluk sesi hangi kayada aldınız anlayamadım
konu çok olunca hangisinden bahsettin? :)
merak :) ah bir de o merak olmasa :)
Ne sesi muhterem eyvah mevzuya bak sen şimdi:)konuları karıştırma ragıp usta:)boşluk sesine değil boşluğa bakıyorum yarın inşallah..burayı açacağız kaçarı yok...bu arada bu kayanın o kare oymayla alakası yok bu aşağıda bi yerde..

ragıp

Uzman
Ne sesi muhterem eyvah mevzuya bak sen şimdi:)konuları karıştırma ragıp usta:)boşluk sesine değil boşluğa bakıyorum yarın inşallah..burayı açacağız kaçarı yok...bu arada bu kayanın o kare oymayla alakası yok bu aşağıda bi yerde..

Allah radımcınız olsun
Allah rast getirsin
umarım sonuca ulaşır ve dinlenirsin
merakında gider :)
karar alındığına göre, her türlü fizibilite yapıldı demek :)

rastgele dostum

Sarıyerli34

Bilgili Üye
Allah radımcınız olsun
Allah rast getirsin
umarım sonuca ulaşır ve dinlenirsin
merakında gider :)
karar alındığına göre, her türlü fizibilite yapıldı demek :)

rastgele dostum
Sonuca ulaşırsam dinlenmeden ziyade olay yeni başlıyor demek:) haber ederim sana akkoyun karakoyun yarın inşallah belli olur..

yuans

Aktif Üye
Sarıyerli34 Güneydoğu tarafında ufak bir girişin var. Çok güzel bir mezar değil ama seni tatmin eder.

Selametle..

pusatnuri

Member
Sarıyerli34 disardaki yigmalar kayanin icinden cikarilmis da olabilir.Eline bir takoz alarak kayayi bi yokla bosluk sesi varsa.Matkapla del,bakalim ne cikicak.

yuans

Aktif Üye
Usta biz direk o resimdeki yığmanın tepesinden girdik ufak ufak taşlar çıkmaya başladı ve içeriye doğru bi daralma var..güneydoğu yönünde kayanın yan yüzeyindemi diyosun giriş?
Yan ve alt yüzeyinde diyorum. Ruh deliğini bulmuşsun ama o delik iki parmağın gireceği kadar daralır. Bir işine yaramaz.