Yığma Taş

Sarıyerli34

Bilgili Üye
Re

Yan ve alt yüzeyinde diyorum. Ruh deliğini bulmuşsun ama o delik iki parmağın gireceği kadar daralır. Bir işine yaramaz.
Yuans kardeş mekanda küçük bi çalışma yaptık..üstteki yığmaları kaldırıp açınca alttan toprak çıktı ama kayalarda cabası

Ekli dosyayı görüntüle 131728

Ekli dosyayı görüntüle 131729

Bunlar yığma taşları kaldırdığımızda gördüğümüz

Ekli dosyayı görüntüle 131730

İşaret ettiğim yön güneydoğu

Ekli dosyayı görüntüle 131731

Ekli dosyayı görüntüle 131732
Bu kayanın güneydoğu tarafı yan yüzey

Yan yüzeyler yapma sıvalı gibi resimleri koydum yorumları bekliyorum selametle kal

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Cubuk yurutebilseydiniz kesinlikle boslugu bulurdunuz. Hic degilse su mezar bosluklarini bulabilecek kadar cubugu sevmek lazim. :)

Hayirlisi insallah.
Gonlumden bir heykele denk gelirsiniz diye gecirmistim. Hersey nasip.

palaks

Aktif Üye
sıvalı gibi dediğin yerlere kireç çözücü dök bakalım köpürecekmi bişey olmazsa çalışmayı noktala bence kardeş rastgele

Sarıyerli34

Bilgili Üye
Cubuk yurutebilseydiniz kesinlikle boslugu bulurdunuz. Hic degilse su mezar bosluklarini bulabilecek kadar cubugu sevmek lazim. :)

Hayirlisi insallah.
Gonlumden bir heykele denk gelirsiniz diye gecirmistim. Hersey nasip.
Selamun aleyküm muhterem

Çubuğu sevmek istiyorum bazen ama bazende gördüğüm çubukçular aklıma geliyor:)çubuksuzda boşluğu bulduk gördüğün gibi ama daha aşağıya gitmiyor..çubuklada aynı şey olur...
Ustanın biri yandan giriş olmalı dedi ama görüyorsun öyle takozla boşluk bulmaca burda yemez..adamlar kayayı kendi yapmış bence..heryer sıvalı..mekandaki çoğu yer böyle..
Gönlünden geçeni rabbim hayr eylesin daha iyisini sana nasip eylesin muhterem..nasipse gelir hintten yemenden nasipse gelir elbet birgün..

Sarıyerli34

Bilgili Üye
sıvalı gibi dediğin yerlere kireç çözücü dök bakalım köpürecekmi bişey olmazsa çalışmayı noktala bence kardeş rastgele
Yapma olduğu çok belli kardeş ...ama gidince bi fısfıslayıp bakıcam kalp mutmain olsun..yada kayaya komple döksem köpürüp aksa içi açılsa içimiz açılsa ne güzel olurdu :)

SAHBAZ

Bilgili Üye
Usta cubuk yardimiyla guneydogu cephesinde bosluk aramani tavsiye ederim ve giris ararken uzaktan bakin dogru noktayi mantikla cozersin ne demek istedigimi anlamissindir usta mezarin var hayirli olsun ama giris icin guneydogu cephesi colk onemli selametle..

Sarıyerli34

Bilgili Üye

Sarıyerli34

Bilgili Üye
Usta cubuk yardimiyla guneydogu cephesinde bosluk aramani tavsiye ederim ve giris ararken uzaktan bakin dogru noktayi mantikla cozersin ne demek istedigimi anlamissindir usta mezarin var hayirli olsun ama giris icin guneydogu cephesi colk onemli selametle..
Usta bu mezar kayanın içindemi yoksa güneydoğu cephesinde kayanın önündemi??

SAHBAZ

Bilgili Üye
Bosluk bakin muhtemelen 3 mtre yigma mezarin var