memnun

 1. K

  Tau haçi hakkinda bilgi

  Değerli arkadaşlar bir kayada T şeklinde haç işareti var kabartma .Bunun anlamı hakkında bilgi verirseniz memnun olurum.Teşekkürler.
 2. Mal bulanındır

  mevzuya gel ..defineci muhta r duayi begenmeyip hocayi dovmus

  ESKİ MUHTARIN DEFİNE HASTALIĞI ARAMIZI AÇTI Eski muhtarın define hastalığı olduğunu ifade eden Yıldız, "Muhtarın aradığı, bulunduğum binada bir 'kör yılan' resmi vardı. Kendisi de define ile uğraştığı için dedi ki, burada altın var. Hatta Kıbrıs'tan, İstanbul'dan makine getirerek araştırma...
 3. A

  elimde çok iyi işaretler var

  Selam değerli abilerim elimde çok iyi işaretler var hepsi kendi arazimizde kendine güvenen veya ben bu işi biliyorum diyen varsa veya yardımcı olabilecekler varsa ulaşabilirsin çok memnun olurum?
 4. Y

  Koç kafasi işareti ve sari kurbağa

  Koç kafasi işaretinin anlami nedir ve 10 sene önce düşündüğümüz yerde sari kurbağalar varmiş ustalar yorumlarsa memnun olurum :)
 5. C

  Kayada altinmi var

  Bu kayanın içinde görünenler altınmı. Prit madeni parlak ama bu mat. Yardımcı olursanız memnun olurum.
 6. H

  Bu taş Ok gibi mi parçalanmış bana mı öyle geliyor?

  fikri olan varsa memnun olurum ustalarım.
 7. B

  Kaya mezari girişi nerede

  Merhaba saygı değer abilerim ve kardeşlerim resimde görünen kaya mezarının girişini tam olarak tutturamıyorum bununla alakalı bilgilsi olanlar bana yardımcı olursa çok memnun olurum saygılarımla ..
 8. BulursamKader25

  Vietnam ordusunda çubuk kullanimi

  Selamün Aleyküm. Kardaşlarım, Bir meseleyi incelemek için internette dolaşırken, vietnam askerinin çubukla çekilen fotografını görünce; biraz daha detaya ineyim dedim. Yabancı sitelerdeki yazıları türkçeye çevirterek okudum. Uyuşturucu ile mücadeleden, suçluların bulunmasına, vietnamdaki tünel...
 9. A

  Bu para nın değeri varmı?

  Arkadaşlar, bu paranin ederi varmı? Çok bulunan bir paramı? Fikirlerinizi alalım.hangi dönem, özellikleri neler? Cevap verirseniz memnun olurum. İri bir para, 1tl den daha büyük.
 10. P

  Çubuklar ile bunu buldum

  Herkese merhaba çubukla arazide gezerken ısrarla çubuklar bu taşı işaret etti.resimlerde belli olmuyor gibi ama içinde sanki sim varmış gibi acayip parliyor konu hakkinda bilgisi olan paylasirsa çok memnun olurum.
Üst