1 fotota

Kıral61

Member
Başka bir sürü var ama bi yüklüyo bi yüklemiyor hayırlısı yorumlarınızı bekliyorum

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Evet ustam ortamın güzel.biraz önbilgi verirmisin naapiyon ne ariyon ne umuyon buralarda..bu işlerde evvelin. varmı..son resimdeki çekiçle O kaya kütlesinin.heryerini tıklayıp boşluk tokluk sesi.aliyonmu....buyur söz sende.

Kıral61

Member
Valla usta ben bişey umdum da yok aradım da yok sadece merak ve tasadüfen gördüm burayı burda okadar çok işaret variki yükleye bilsemde hepsini görsenız çekiç olan kayda boşluk sesi yok ondan 1 metre aşağida öle büyük bi Kaya var ondan boş ses geliyo tesadüfen bulmduğum biyer internetten biraz baktım öle bişeyler buldum kndimce sora szinle paylaşmak istedim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Valla usta ben bişey umdum da yok aradım da yok sadece merak ve tasadüfen gördüm burayı burda okadar çok işaret variki yükleye bilsemde hepsini görsenız çekiç olan kayda boşluk sesi yok ondan 1 metre aşağida öle büyük bi Kaya var ondan boş ses geliyo tesadüfen bulmduğum biyer internetten biraz baktım öle bişeyler buldum kndimce sora szinle paylaşmak istedim
Ozaman son resimdeki sanduka mezarda yatana bi dua et sevap alırsın..nediyiim abi...diğer resimleri de yükle tüm arkadaşlar fikir beyan eder..kolaygelsin.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Kıral61 hoşgeldin ,
Burasının uzaktan resimleri varmı güzel biryere benziyor , yapı var ayağını bastıgın yerde .
Resim yüklerken , yükle dedikten sonra resim boyutuna göre biraz zaman alabiliyor .Bu zaman aralığında tam yükleyecekken ya kapatılıyor yada birdaha yüklemeye çalışınca 2-3 tane yüklüyor .
PC de % olarak gösteriyor ama mobilde bu özellik var mı bilmiyorum .Yani az beklemek lazım internet hızına ve çekim gücüne dayalı süre uzar ama yüklemede sıkıntı olmaz .

Kıral61

Member
Ustam sağol yorum ların için burası mezar sa da işim olmaz orda ölüyü rahat bırakmak lazım yani burda bişey yok diyen

Kıral61

Member
Ustam bu sanduka mezarları dediğin yerlerden aşağida bi kayada bu işaretler

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Olay tepenin içinde , kral mezarı olabilir .
Yapıya göre kayalığın üstündeki arkadaş biraz ufak kalmış :)