%100 diyebilirmiyiz?

saftilki

Moderatör
Moderatör

Burada görülen gayet şüpe çekici ve heyecanlandırdı,
taralı birşekilde izlek çizdirmeye çalıştım automauseclik ile, hiçbir yerde hata yapmıyor buraya gelince hep
aynı noktada böyle yırtılma yapıyor
daha birçok izlek var hepsini atmadım foto kalabalığı olmasın diye,

şimdi burada ne olabilir kral mı ailemi?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
evet calismaniz basarili ve ilginc insallah kiymetli parcalarin oldugu bir alani tespit edip emeklerinizin karsiliginda mutlu olursunuz umarim

Sevimlimanyak

Member
Güzel bir çalışma olmuş emeğine sağlık. Umarım emeklerinin karşılığını alırsın.

codex

Aktif Üye
Automouse click ile izlek alirken bazi yukselti olan yerlerde, buna benzer durumlarla karsilasma olabiliyor. Yirtilma olayinin google earth de bir bugdan kaynaklandigini dusunuyorum.

saftilki

Moderatör
Moderatör
Sağolun da henüz çalışma yok,
kedi gibi pusu atıyorum henüz kahkaha

saftilki

Moderatör
Moderatör
Automouse click ile izlek alirken bazi yukselti olan yerlerde, buna benzer durumlarla karsilasma olabiliyor. Yirtilma olayinin google earth de bir bugdan kaynaklandigini dusunuyorum.
olabilir mümkündür,

1. fotoyu kale alın, orda kesme taş var gömülü ki kapı olduğunu düşünüyorum,
önünde de ilginç görüntü ortaya çıkmış
inşallah akşamlı sabahlı yeni güncellemeler gelirde görüntü biraz daha netleşir

Son düzenleme:

godfather

Member
Bunu nasil görüntülüyorsunuz. Harita uygulaması ise harita uygulamalarının zemin altını görecek kapasitede olmadığına inanın derim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bunu nasil görüntülüyorsunuz. Harita uygulaması ise harita uygulamalarının zemin altını görecek kapasitede olmadığına inanın derim
gecmis konularda bazi hobi severler yeraltindaki kup seklini ve icindeki kiymetli madenleri secebildiklerini lahit tarzi yapilari kapagini acmadan icindeki som altin objeleri gordugunu ancak alma ilimi olmadigi icin muaffak olamadiklarini.beyan etmislerdi umarim .gelismis yontemler ile dahada ileriye gideriz

legal35

Member
şu meşhur uydu işi gene hortladı sanırım :)

godfather

Member
gecmis konularda bazi hobi severler yeraltindaki kup seklini ve icindeki kiymetli madenleri secebildiklerini lahit tarzi yapilari kapagini acmadan icindeki som altin objeleri gordugunu ancak alma ilimi olmadigi icin muaffak olamadiklarini.beyan etmislerdi umarim .gelismis yontemler ile dahada ileriye gideriz
Hayir benim bir arkadasta askeriyeden uydu ile bazen mumkun dedi. Ben inanmiyorum. Defineye fazla merak salanlar arasında heyecanla anlatılan bir dedikodu gibi geliyor bana. Yoksa uyduyu kullananlar yerde altın mi bırakırdı

legal35

Member
bu arada kırılma oluyor dedğiniz görüntüde iyi bakarsanız tümülüs var dairesel şekilde açıkça görünüyor
kırılma yükseltiden kaynaklı bir durum