11 sayisinin gizemli Gercegi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Zorladıktan sonra herşeyden anlamlı rakamlar çıkarılabilir.Bir aralar Ömer Çelakıl vardı.Soyadı gibi akılları çeliyordu.Rakamları eğip büküp toplayıp çıkarıp bazı sonuçlara varıyordu.Bunları yaparkende Kuran ayetlerini kullanıyordu.Bu zamana kadar olacak dediği hiçbir şey olmadı.
Gelelim rakamlara; Kuranda kartalla ilgili bir ayet bende okumadım.Ayrıca konudaki ifade gelecekte geçen bir olayı anlatıyor.Kuranda gelecekle ilgili bildiğim tek ayet rum suresindedir.Ve bu da Kuran mucizelerinden biri olarak kabul edilir.
Ayrıca Kuranda 19 sayısıyla ilgili bir ayet vardır.
19 sayısı da geçmişte çok irdelenmiştir.Hatta Cenk Koray'ın bu konuyla ilgili bir kitabı vardır.
Cenk Korayı 2000'liler pek tanımaz.
Kitap şu;

Ekli dosyayı görüntüle 263629

Küçük bir rakam oyunu da ben yapayım.
Ben bu mesajı yazıncaya kadar toplam 11 mesaj yazılmıştı.bugün 11 ayın 22 si. 22/2=11
Şu an saat 22:33 5 adet 11 var.
bizi bitirdin bee tum buyusunu bozdun olayin

odin

Editör
@odin bubaaa kurtar bizi
Hangi birini kurtaralim. Sen soyle. Kendimi kurtarsam bana yeter ?

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Nostradamusunda Türkiye ile ilgili 11 hakkında bir kehaneti var

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Dünya üzerinde yaşayıp , nefes alıp verme zorunluluğu olan hiçbir bireyin, geleceği görebilme yeteneğine sahip olduğunu düşünmediğim gibi acaba diye aklımdan bile geçirmiyorum.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
UÇAK=İKİZKULE=ÖLÜM=İSRAİL BAYRAĞI NETİCE

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Zorladıktan sonra herşeyden anlamlı rakamlar çıkarılabilir.Bir aralar Ömer Çelakıl vardı.Soyadı gibi akılları çeliyordu.Rakamları eğip büküp toplayıp çıkarıp bazı sonuçlara varıyordu.Bunları yaparkende Kuran ayetlerini kullanıyordu.Bu zamana kadar olacak dediği hiçbir şey olmadı.
Gelelim rakamlara; Kuranda kartalla ilgili bir ayet bende okumadım.Ayrıca konudaki ifade gelecekte geçen bir olayı anlatıyor.Kuranda gelecekle ilgili bildiğim tek ayet rum suresindedir.Ve bu da Kuran mucizelerinden biri olarak kabul edilir.
Ayrıca Kuranda 19 sayısıyla ilgili bir ayet vardır.
19 sayısı da geçmişte çok irdelenmiştir.Hatta Cenk Koray'ın bu konuyla ilgili bir kitabı vardır.
Cenk Korayı 2000'liler pek tanımaz.
Kitap şu;

Ekli dosyayı görüntüle 263629

Küçük bir rakam oyunu da ben yapayım.
Ben bu mesajı yazıncaya kadar toplam 11 mesaj yazılmıştı.bugün 11 ayın 22 si. 22/2=11
Şu an saat 22:33 5 adet 11 var.
Demekki bazen tesaduflerde oluyormuş ???
Ben ulminati deyilim ??