15 dk once çektim fotoları ustalar acil yardım

Ahmet1081

Yeni Üye
Işçilik çok güzel keşke ben cikarmis olsam ama devamı var çıkarılmamış var bunların kasası olur mu neresinde olur açılmislara bi yoklama cekeyim

Ahmet1081

Yeni Üye
Peki bu mezarlarda kasa olur mu nerede olur ve icinde ne olur ustalar

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Peki bu mezarlarda kasa olur mu nerede olur ve icinde ne olur ustalar
Duvarlarında olur, tabanda toprak altında olur genellikle köşelerde,cesedin başının altında olur, kapısının sağ ve sol girişlerinde olabilir. Dedektör varsa elden geçir ama sakın ola ki bir işlem yapmadan önce iyi düşün ve kendini sağlama al. Yoksa Allah muhafaza büyük ihalede sana patlayabilir yani üzerine çökebilir çünkü haşat olmuş. Bu arada bu açılan bölgelerin arazi yapılarına ve giriş yönlerine bak çevrede başka benzer yerler var ise derinlikleri de aynıdır. Tespitlerini yap. Besmele çek bir deneyim de sen yaşa bakalım şansına ne çıkar. Hayırlı forumlar

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burayı ilk açanlar nasıl tespit etti acaba? İşaretleri mi takip ettiler? Boşluk mu baktılar? Tesadüfen mi buldular?

R00T

Profesyonel
Co Admin
Roma mezar çeşitlerindendir.Bazen fasafiso dedikleri çıkar bazende insanı hayrete düşürebilir.Nasip. Çekimlerindekilerin dişleri kerpeten ile çekilmiş.Geriye kalan açılmamış bulmandır.

sprtcs

Member
mezarın iç duvarlarına tabanına yinede bir cihaz tutun odadan odaya kapatılmış geçiş olabilir kontrol etmekte fayda var yakın çevrelerinde açılmamışlarda olabilir şüpheli noktalara bir çubuk filanla bakın kısmetten fazlası zaten olmaz

Ahmet1081

Yeni Üye
Daha çok açılmamış var kanaatimce. merdiven var 3 basamaklı yanında oradan buldular bence. isteyene bölgeyi gösterebilirim ücret felan talep etmiyorum bende kazıcak ne ekip ne ekipman var eğer uğraşırım diyorsanız götüreyim göstereyim takılın ustalar. bursa bölgesi

The Thing

C*
Süper Moderatör
İşlem yapacaksanız yasal kazı prosedürü uygulayın, davetlerden sakınınız,kazdı kazacağız edeceğiz gibi cümleler sakıncalı :244::20:

akyol

Bilgili Üye
Zaten alınan alınmış oradan çubuk kullanmayı biliyorsanız çubukla boşluk testi yaparak kalan birşey varsa bulmanız kolay olur dostum ras gele