20 - 30 bin Cıvarında Alan Tarama

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Abi oda mezar arıyorum. Bulundugum bölgede eskiden çok kilise vardı. tek tek yapmayacağım. Toplu ve derin olarak bakıyorum.
yalnızca oda mezar için en uygunu GPR tarzı cihazlar olur
pahalıdır, kullanımı yorumlanması zordur, 1-2 proje için almaya değer mi bin kere düşünmek lazım
toplu/derin derken derin metal tespiti ise büyük başlık kullanılan pulse cihazlara bakın

Ngdl51

Editör
Abı tektekcılık yapmayacagım. toplu aramak ıstemekteyım. derinlik önemli daha önce cubuk ve bir iki makine ile deneme yaptık ve hepsi aynı yerde tepki verdi. Ama daha profösyönel birşeyler almak istiyorum o yüzden böyle bir bütçe ayırdım.
Kardesim boslugu bulmaz ama objenin capina ebatina gore 2.5 mtre civari gorur lorenzlerin bir kismi bosluk olayinida cubukla halledersin benim tavsiyem budur allah gonlune gore versin inşallah

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Abi degerli yorumundan dolayi tesekkur ederim. Aslinda aradigim sey bu tarz bir cihazdi. Yanliz KS700 hakkinda yabanci siteler ve burada pek birsey bulamadim. Rica etsem kullanici iseniz biraz bilgilendirme yaparmisiniz ? Birde sitede daha once yapilan bir kazida PROTON V8 kullanilmis. Bunun hakkinda da yorum yaparsaniz memnun olurum.
Proton V8 dediğinde sadece yan yana 8 sensör olmasıdır. Başka bir farkı ihtişamı yoktur. Kullanmasını öğrenirsen GPR sana kendi parasını geri kzandırır. GPR sahibi olanlar ücretli bir şekilde yer tespitinede gittikleri için bu şekilde sana çok fazla getirisi olacağını düşünüyorum.

gizemli 34

Bilgili Üye
GPR fiyatları aşağı yukarı ne kadardır?

Cengizz

Member
Ustam pekı öneriniz nedir. 20 - 30 bin TL gibi bir bütçe ile nereye yönelmeliyim.
Bol bol okuyup bilgi edinmeye, arada bir tecrübe sahibi insanlarla sahaya çıkıp tecrübe kazanmaya yönelmelisiniz kardeşim. Yoksa başlamadan bitirirsiniz heyecanınızı.

poseidon2023

Uzman
önce ne almak istedigine karar ver alantarama mı 3 de görüntülü makinamı
ikisi ayrı makina

alan tarama özelligine göre arazide nerede boşluk var boşluk nedir oda mezar ......gibi ve bunun içinde hangi metaller var tespit edersin

3de görüntülü makina arazide şüpelendigin yere yada buraya bak olmadı şurası bura deyil buraya bak derler bakarsın makinayın özelligine göre cekim yaparsın şansına tutturursan mazemeyi bilgisayarda görürsün bir metre yanında kaldıysa bunu göre mezsin

alantarama 3de makinalar ile ilgili sayfalar yazarım gine bitmez

Yakamoz08

Yeni Üye
Proton V8 dediğinde sadece yan yana 8 sensör olmasıdır. Başka bir farkı ihtişamı yoktur. Kullanmasını öğrenirsen GPR sana kendi parasını geri kzandırır. GPR sahibi olanlar ücretli bir şekilde yer tespitinede gittikleri için bu şekilde sana çok fazla getirisi olacağını düşünüyorum.
GPR için öneriniz nedir abi?
KS700 de hoş bir cihaz a benziyor ama yorum bulamadım. Kullanıcısını da bulamadım pek