20 ton altin alçi olmuş :)

Yörük ali

Aktif Üye
Allah merkez bankamıza giren 20 ton altını hayırlara vesile eylesin amin

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Kim kime tım tıma.

YeNiÇeri

Yeni Üye
2000 yıl önce 3000 yıl önce dört bin yıl önce külçe altın mı vardı Çin'de bile 2000 yıl önce altın buluyorlar plaka halinde 3 4 milimlik plakalar

Belaruslu

Yeni Üye
Devlet neden saklasın diyenlere, bununla ilgili bir sürü yerel ve uluslararası hak davaları açılabilir. Yasal süreç Türkiye'nin elini bağlayabilir. Bunun örneği Amerika sularında, okyanusta bulunan batık İspanyol gemisi örneği. Gemiden yüklüce altın ve değerli eşya çıktı. İspanyollar altın bizim atalarımızın dedi ve dava açtılar. Hâlâ da sürüyor davası. Alçı çıktı deyip istediği gibi at koşturmak varken niye bu olayı dillendirsin ki devlet.

fatsali

Member
Mağaradan da fetö çıktı :200:

simpatyan

Aktif Üye
Adamlar fare deliğinden girip 20 ton alçıyı külçe haline getirip sarıya boyadilar.sonra o fare deliginden çıkıp video cektiler müzeye % için başvurdular.jandarmaya ifade verdikten sonra magarayi patlattilar.Müze 3 gün boyunca çalışma yaptı.Kuş ucurtmadilar.sonuc bulunan 20 ton alci.Sorun yok biz üstüne limon sıkarak yemi yedik,tursusuda yaninda..Anlasmalar geregi çıkıp açıklanmaz amenna,yeterki o altinlar birilerin degilde Devletimizin cebine girmesi.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ne güldüm bea

aslan81

Moderatör
Moderatör
369külçex12kg=4428 kg yapıyor alçılar eksik arkadaşlar :)

Sır

Member
Milleti salak zannediyorlar defineci yermi bu senaryoyu ben sadece şunu gördüm sırtlan dolu ortalık madem çakma niye medya ayağı çalışmıyor çünkü işi yetkililer kapattı kardeşim Ball gibi yediler..bizde bir yeri araştırmak istesek yok o gördü bu gördü çoban geldi arıcı var Bilmem avcı var varr oğlu varr Bilmem sahtehmiste birisi birini dolandiracakmista resimdeki alçılar tanesi enaz 35 kl gelir gerçek olsa o parayii kim veripde dolandirilir.adamı öldürürler kardeşim .Neresi tokat bu işin.hicbiryeri ondan sonra devletimize inanalım niye inanalım ben inanmam.yediler altınları

Sır

Member
Avrupa'da kazı serbest Burda niye yasak biliyormusunuz çünkü Burda yetkili bazı sirtlanlar yiyorrrr Avrupa'da vatandaş hakediyor bizler akşama kadar isaret aricaz cozucez kazamicaz defineden anlamayan bazı işe yaramayipda yetki sahipleri böyle havada bulup tavada yiyecek benim dünya yerim var ben niye açamıyorum.kardeşim çünkü emsem incee. Böyle sisteme lanett olsunn. iştee ben bunu hazmedemiyorum...