2_ Sokaga Cikma Yasagi iller

dereotu

Yeni Üye
Virüs mevzusu değil bu iş başka mevzular dönüyor.
Virüs 8 ay önce irandan italyaya atlayıp kanadaya geçti şuan yolunu değiştirip buralara gelmişse işin içinde insan değeri olmayan memlekette mesele milletmiş gösterip. Allah sonumuzu hayır etsin

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Mahallenin iki büyük abisi vardı biri öldü diğerinin zincirleri kırıldı. Yönetim şekli fiilen değişecek demir yumruk geliyor. Yapılan yardım kampanyası ülkede yaşayan zengin kesime verilen son şanstı toplanan rakama bakınca hiç biri zekâtını vermemiş eeee 2 gün herşeyi durdurun tetiği çektiler pazar 23:59 son verdin verdin vermedin hepsine devlet el koyacak. Ünlü markaları isimleri holdingler vs hepsini biliyorsunuz. Kimleri anlatıyorum anladınız. Şaka yapıyor sanıyorlar yada şöyle düşünüyorlar bizim arkamızda sömürge krallığı var. Üzerinde güneş batmayan krallık battı. 2 günde milyonlarca lira zarar edecek bu isimler. Bir tanesi uçak motoru üret sin yok , araba yok , çim makinası la oda yok len tamam pompa yok , anca peynir yoğurt un şeker market gıda vs vs çiftçi den al ucuza koy marketinde 3 katına 5 katına al emekçilerin ürettiğini koy marketinde 3 katına 5 katına. O devir pazar günü bitiyor kaçacak yerde yok heryer yasaklı ne uçuş var ne gemi ne araba. Zaten gitsen de almıyorlar içeri. Herkese hayırlı işler bol güneşler.
bu sadece turkiye deki para babaları
iş adamları için deyil üstelik bunlar devede pire ?

dünyada bir çok şey değişiyor ve değişecek
inanilmaz süper sonic güçler
para babaları
silah tüccarları
ilaç tüccarları
dünya misyonerlerı el değişeceği yönde istihbaratlar var
Dupontlar , Rotciler ,Vildenburg lar ....

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Mahallenin iki büyük abisi vardı biri öldü diğerinin zincirleri kırıldı. Yönetim şekli fiilen değişecek demir yumruk geliyor. Yapılan yardım kampanyası ülkede yaşayan zengin kesime verilen son şanstı toplanan rakama bakınca hiç biri zekâtını vermemiş eeee 2 gün herşeyi durdurun tetiği çektiler pazar 23:59 son verdin verdin vermedin hepsine devlet el koyacak. Ünlü markaları isimleri holdingler vs hepsini biliyorsunuz. Kimleri anlatıyorum anladınız. Şaka yapıyor sanıyorlar yada şöyle düşünüyorlar bizim arkamızda sömürge krallığı var. Üzerinde güneş batmayan krallık battı. 2 günde milyonlarca lira zarar edecek bu isimler. Bir tanesi uçak motoru üret sin yok , araba yok , çim makinası la oda yok len tamam pompa yok , anca peynir yoğurt un şeker market gıda vs vs çiftçi den al ucuza koy marketinde 3 katına 5 katına al emekçilerin ürettiğini koy marketinde 3 katına 5 katına. O devir pazar günü bitiyor kaçacak yerde yok heryer yasaklı ne uçuş var ne gemi ne araba. Zaten gitsen de almıyorlar içeri. Herkese hayırlı işler bol güneşler.
Bir iki cümle kurarsam cıvık cıvık siyasete dalmış olacağım.

Lakin o dediğin olmaz.
Beraber yiyip,içip,öptüklerinle terso yapamazsın.
Burnuna kadar pislige batmışken nara hic çekemezsin.
Kendi kazandığını koysa bu yil ki toplam döviz ödemesini komple karşılıyor.
Dediğinin olmasi için düğmeye bassın, ki basamaz, 7 gün içinde ortada mikrofon uzatacagin insan bile kalmaz.

KULT

Aktif Üye
Şimdi buraya birşey yazardım ama ortalık bir anda Bayram yerine döner, siyasi boyutlara taşınır. Ve bu güzel ortam bozulur. Ölü sayısı asla söylenen rakamlarda değil.sadece Bunu bilin ve ona göre önlemlerinizi sıkılaştırın arkadaşlar.

sandalci14

Operatör
kader deyip geçelim siyaset bizim işimiz değil,uzar gider.ben iyi yönden bakmak istiyorum,hergün trafik kazalarından kanserden alkolden sigaradan binlerce kişi ölüyor,bunun en büyüksorunu çok bulaşıcı ve sinsi olması,14 günde geçiyor gençler kadınlar hissetmeden atlatıyor 65 yaş üstü olursa diğer hastalıklarıda varsa 100 de 2 sinde ölümcül.onlarda kesin kalp damardan ölüyor coronaya yıkılıyor.