3 basamakli merdiven

rıdvan

Yeni Üye
S.a 3 tane kucuk merdiven basamagi var kayaya yapışık kayanin sol tarafinda kalıyor yani çıkarken sag inerkende inerkende sol tarafta kalıyor kayanin duvari tam önünde buyuk 2 mtreye yakin kaya var merdivenler 12 cm kadar ne dersiniz hocam

definecix

Member
keşke fotoğraf yükleyebilseydin daha iyi olurdu. benim bildiğim merdivenler üç tane ise baba oğul ve kutsal ruh yani mezardaki arkadaş dindar anlamına geliyor. 3 ten fazla olsaydı basamak sayısı daha zengin birisi olduğuna işaret ederdi. merdivenler kasa olarakta kullanılmıştır. merdivenlere çubukla boşluk bakın. cihaz ile metal arayın. hilti ve yılan kamera ile içerisine bakmaya çalışın. 1 açık 2 kapalı tecrübe edilmiştir.

en önemlisini unutmuşum pardon.hocam merdivenler güzel yerlere iner. benimkiler bir açık zeminüstü, bir kapalı zemin üstü ve bir kapalı zeminaltı oda mezarı idi. konuyu fotoğraflı açarsanız daha iyi olur.

Son düzenleme:

rıdvan

Yeni Üye
Hocam merdivenin indigi 've sol tarafinda islem yaptık ama sonuc alamadik sag tarafındada kup parcasi cik ti bir iki parca

definecix

Member
fotoğraf olmadan ne desem boş. inan bazen fotoğraflar bile yetersiz kalıyor video şart oluyor. kaç defa fotoğraf benzetmelerinden kmlerce yol yaptim :( fotoğraf eklerseniz işlem yapılan yerin toprak yapısıda belli eder. küp parçaları, en azından yaşanmışlık belirtisidir. alanda cihaz ile tektek yapabilirsiniz. boşluk çubukları ile boşluk almaya çalışın.

rıdvan

Yeni Üye
Tskrler hocam bi makina onerirseniz cok pahali olmuycak sekilde işimi gorsun ama sağolun

rıdvan

Yeni Üye
Hala hala uc kisi var diyor Sen yok diosun bilecikte bu yer gelde kendin gor var mi yokmu

Vedat ötgen

Yeni Üye
Meraba arkadaslar bende 3 basamakli merdiven buldum inerken sol tarafin da üçgen var hemen üstünde de istavroz var