3 Gölge Köyü

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yani şimdi herkesin dikkatini yasaklı kelimeler üstüne çekmeye ne gerek vardı bazı şeyler görüp görmemezlikten gelmek gerek
Sen biliyorsun ben biliyorum ahmet mehmet biliyor ama 7 duel bilmesine ne gerek var uçmuş ust a haksizsam haksız sin de
Herkes normal bir hikaye diye okuyup geçiyor :)
Haksiz sin ... böyle hikayeler yazarken .. okuyucuları.. uyarmak gerekiyor ... cin min incil tılsım kitab vs vs bazı kelimeler geçiyorsa o hikayenin içind e... bilmediğimiz kelimelerin okunmaması gerektiği.. uyarılmalı...
Ben o uyarıyı yaptım... . Anlamını bilmiyoruz cunki .. biz ... 1 müslümanın akşam evine müslüman girer sabaha kafur olarak çıkar... sabah evinden müslüman olarak çıkar ama aksama evin e kâfir olarak döner... sözünü.. ıhmal edemeyiz .... bu noktaya nereden yakalaniyiruz nelere dikkat etmeliyiz...
Belki o yazıların içinde... cinlerin halif olduğu yazıyor.. belki cin büyüğünü övüyor.. belki insanı başka sirke sokacak 1 kelime vardır... bilmeden o girdabın içind e olabiliriz... belkide kendimize veya neslimize 1 şeyleri musallat ediyoruz...

Kelimeyi bilmemek ... butur cindir tilsimdir. Incilden 1 şey okunacaktır vs vs gibi konular varsa biraz daha dikkatli olmak gerekli ...
Diye uyardım... ve hatta konunun ilk başına .. hikayeye başlamadan önce bu uyarıyı yazıp .. cemaat okumaya başlarsa bilinçlenmiş olur ... 1 kişi şirkten kurtarabilirsek ne mutlu ...
Yoksa senin bilinçli yaptığın 1 şey değil..
Başka şeylerde var ama onu konu uzar diye yazmıyorum .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Haksiz sin ... böyle hikayeler yazarken .. okuyucuları.. uyarmak gerekiyor ... cin min incil tılsım kitab vs vs bazı kelimeler geçiyorsa o hikayenin içind e... bilmediğimiz kelimelerin okunmaması gerektiği.. uyarılmalı...
Ben o uyarıyı yaptım... . Anlamını bilmiyoruz cunki .. biz ... 1 müslümanın akşam evine müslüman girer sabaha kafur olarak çıkar... sabah evinden müslüman olarak çıkar ama aksama evin e kâfir olarak döner... sözünü.. ıhmal edemeyiz .... bu noktaya nereden yakalaniyiruz nelere dikkat etmeliyiz...
Belki o yazıların içinde... cinlerin halif olduğu yazıyor.. belki cin büyüğünü övüyor.. belki insanı başka sirke sokacak 1 kelime vardır... bilmeden o girdabın içind e olabiliriz... belkide kendimize veya neslimize 1 şeyleri musallat ediyoruz...

Kelimeyi bilmemek ... butur cindir tilsimdir. Incilden 1 şey okunacaktır vs vs gibi konular varsa biraz daha dikkatli olmak gerekli ...
Diye uyardım... ve hatta konunun ilk başına .. hikayeye başlamadan önce bu uyarıyı yazıp .. cemaat okumaya başlarsa bilinçlenmiş olur ... 1 kişi şirkten kurtarabilirsek ne mutlu ...
Yoksa senin bilinçli yaptığın 1 şey değil..
Başka şeylerde var ama onu konu uzar diye yazmıyorum .
Uçmuş günlük hayatta hiç mi hata yapmıyoruz
Hic mi yanlış yapmıyoruz
Tamam seni çok ama çok iyi anlıyorum
Yapmamak demek vesile olmayacagin demek deyil
Ben su kadarına inanıyorum ki
Olsa bile okuyan bilinçsiz bir şekilde okuduğu için sirk koşmuş sayılmaz

Öyle birşey olsa zaten paylasilmaz
Bak örneğin geçenlerde sedegor bir konuya tuttu kabilelerin isimlerini attı neyseki isimlerini atmadı ne demek istediğimi anlamisindir
Kendisini uyardım bu sekilde paylaşma bilip bilmeden yasaklı kelimeler telaffuzu sırasında çağrılıyor sanılıyor ve geliyorlar buna vesile olma diye ...

E şimdide Sen beni uyardin iyi eyvallah allah razı olsun
Insanlık vazifesi herşeyden önemlisi müslümanlık vazifesi
Lakin ben sana cevaben ne yazdim
Gerek yok insanların dikkatini o noktaya çeker isen insanlar onu bilinç altına yerleştirip aklında telafuz eder
Ondan öncesi okuyup geciyorlardi şimdiyse o gibi kısımlara dikkat ederek geçiyorlar ama yine okuyorlar telafuz ediyorlar hemde başka kısma geçmesine rağmen sende beni anla ne demek istediğimi

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ne diyeyim .. nasrettin hoca hesabı... sende haklısın....
Maksat yeşillik olsun diye .. herşey serbest diyorsun yani ..

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ne diyeyim .. nasrettin hoca hesabı... sende haklısın....
Maksat yeşillik olsun diye .. herşey serbest diyorsun yani ..
Yo yo katiyen oyle birsey demedim dememde
Ben gormedim sen gordun ben bipmiyorum sen biliyorsun dikkatleri o nokta ya cektirip insanlari olaya kitleme
Ha ne olur gercekten telafisi olmayan ve Serap gin gibi sirke kosan bir durum ise
Direk konuyu kaldir bas tacisin mudahele et uyar bas tacisin

Y@vuz

Aktif Üye
Eline sağlık ustam güZel paylaşım

SUSMUŞ35

Member
bu sitede 2-3 sene öncede okumuştum bu hikayeyi ustam o günde bir solukta okudum bugünde galiba gizem insanları çekiyor

mayhem

Co Admin
Co Admin
Cemşitin isleri iste :)

GUND@R

Aktif Üye
Ellerine sağlık ustam gece uyutmadın beni alacağın olsun soluksuz okudum. Müthiş. Onlar bile insanı kolay kolay öldürmezken bizimkiler tek gecede işi bitirmiş yazık. İnsan hayatı bu kadar basit olmamalı

Balkır

Member
İnegöl'de yaşıyorum. Mezit isminde bir köy var fakat öyle paranormal olayların yaşandığı bir köy değil. Terkedilmiş diyorsunuz ama 2018 nüfusu 536 olarak geçiyor kayıtlara. Bu yazılanlar tamamen hayal ürünü. Hatta bir zamanlar Mezit ve Sulhiye köyü sakinleri bu durumdan rahatsız bile olmaya başlamış. Cinleri görüntülemeye çalışan maceraperest 3- 5 soytarının milletin evine dadanması yüzünden illallah etmişler.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
İnegöl'de yaşıyorum. Mezit isminde bir köy var fakat öyle paranormal olayların yaşandığı bir köy değil. Terkedilmiş diyorsunuz ama 2018 nüfusu 536 olarak geçiyor kayıtlara. Bu yazılanlar tamamen hayal ürünü. Hatta bir zamanlar Mezit ve Sulhiye köyü sakinleri bu durumdan rahatsız bile olmaya başlamış. Cinleri görüntülemeye çalışan maceraperest 3- 5 soytarının milletin evine dadanması yüzünden illallah etmişler.
Yaşanmış mi yasanmamismi gidenlerden ve arastiranlardan birde orda yaşayanlardan başka hiç kimse olay detayını bilmiyor
Ortaya böyle bir durum atılmış
Bir kaç soytarı yutubir ise gidip orda abartılı çekimler yapıp
Ortaya böyle bir idda atılmış nihayetinde
Bir sefer gittim lakin geri döndük köy giriş yolunda geceydi
Ama mutlaka gidecem buraya :)

Cemov

Aktif Üye
Bu uydurma hikaye değilmi. Heyecan vericiydi ama. Neden uydurma derseniz. Kış günü otobüs ilerlemiyecek kadar kar var. Genç orada 3 gün kalıyor hikayenin sonuna doğru dere kenarında çimlerin üzerine uzanıyor. Bir kaç daha çelişkili anlatım var. Neyse güzeldi genede.