3 harfli bana hazinenin yerini söyledi?

Suprema

Yeni Üye
Oncelikle merhabalar ,

6 ay önce gördüğüm ruyayi anlatayim ilk etapta sizlere . Ruyam ;
Yatagimda uyurken siyah duman lakin insan siluetinde bir varlik bana yanasti ve sunlari soyledi . Artik senin bu fskir hayatindan bu cektigin sikintilardan ben bile biktim dedi . Zengin olmayi hakediyosun sana yardim edicem merak etme kurtulucaksin dedi ve bana sana simdi hazinenun yerini gostericem kazicaz dedi . Daha sonra beni hayatimda ilk defa gördüğüm biryere getirdi yerin isminide soyledi bana . Tam iste surayi kazicaz dedi yeri gosterdi noktasi noktasina 4 5 kisilik ucharfli toplulugu yanimizda belirdi . Bana yer gosteren varligin arkadaslariymis . Beni getiren ucharfliye bagirmaya kizmaya basladirlar bunu neden buraya getirdin dediler bunu hemen burdan götür dediler . Beni getirende dayanamadi bana son kez yere bak dedi uzaga goturdu yeri teyit ettirdi ve gel burayi kaz dedi bisey yapamaz onlar dedi .

Ruyam bu kadardi . Gecen hafta kpssden sonra sadece adini bildigim hayatimda hic gitmedigim yere gittim yeri buldum tak diye karsima cikti . Resmen kazacagim yeri bana gosterdigi yeri isaret parmagimla göstereririm o derece . Lakin alanda kazilmamis yer yok . Definecilerin urak yeriymis ermeni mezarligiymis ve eski roma darphanesiymis . Yaklasik 50 60 m2 lik alanda sadece bana gosterilen yer kazilmamis .

Evet arkadaslar ne dusunuyosun bu ruya hakkinda . Cesitli hocalara sordum dogruda olabilir git kaz diyorlar kimisi ucharfliler öyledalga gecer insanla diyor. Ben kendim yapamam gibi o isi hayatimda topraga kurek vurmamisim . Defineyle uzaktan yakindan alakam yok .

NOT:: bana bu yeri gosteren varlik 1.5 sene once bana kaybettigim birseyin yerini soyledi ruyamda yine . Surda unuttun git al dedi hatta dalga gecti benimle ne salak adamsin dedi .

1 sene oncede 1 gun sonra basima gelicek olayi harfi harfine bildi ruyamda bana soyledi beni uyardi yapma etme dedi . Ruyadir sacma sapan biseydir dedim ertesi aksam hastanede kafama 12 dikis attilar.

Bana uyarilar veren bana biseylerin yerini gosteren bu varlik hep ayni varlik. Yuzunu gormesemde geldiği zaman hissediyorum onun aynisi oldugunu .

Lutfen dalga gecmeyin ciddi bir yol gosterin simdiden tesekkurler.

• Beğen
Tepkiler: dr.

ÖMER HATTAB

Editör
@Suprema
Siz hazineyi bulmuşsunuz adamına iyi bak sana çok faydası dokunur
kpss sorularını isteyip en iyi yerileri tutururdun ya niye istemedin
alaaddinin lambası gibi hatta ondan daha muteber
onun üç hakkı vardı, sizinkinde sınırda yok:)

Suprema

Yeni Üye
@Suprema
Siz hazineyi bulmuşsunuz adamına iyi bak sana çok faydası dokunur
kpss sorularını isteyip en iyi yerileri tutururdun ya niye istemedin
alaaddinin lambası gibi hatta ondan daha muteber
onun üç hakkı vardı, sizinkinde sınırda yok:)
:):) İlahi hocam , sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün.
senin dediğini sorduğum hocada dedi . hatta aynen şöyle dedi : sana yardım ediyosa böyle sen hazinenin en büyüğünü bulmuşun dedi.
akşam ezanından sonra isminle çağır gelsin gidin kazın hazineyi dedi hoca :) ama gel görki bana ismini söylemedi :)

Hocam cidden ne düşünüyosunuz konu hakkında . sabah namazından sonra kazma kürek gidip kazayımmı ? bişey olurmu acaba .tuzak felan olmasın indirmesinler beni orda . Bu arada kocaelideyim , aynı mevkide olan varsa bakmak isteyen varsa gelsin birlikte bakalım çıkarsa bişey nasipleniriz kaç kişiysek :)

AmoRe

Aktif Üye
Hikaye güzel lakin gaybı kimse bilemez yani ertesi gün olacak olayı bilmesi imkansız.Benim rüyama kendisi gelmiş olsaydı en kısa zamanda toprağa kürek vurmuş olayım vurmamış olayım farketmez hemen kazımı yapardım.Diğerleri kızmışlar ama anlaşılan o ki kendisi arkanda olduğu sürece bişey yapamayacaklar.Yinede tedbirini al İşini gündüz yap ayetül kürsü felak nas oku besmele çek ve kazmayı vur benden bukadar ;)

Suprema

Yeni Üye
Allah'ın izniyle ben 2 gün içinde gündüz gideyim kazayım. Sizlerede resimler videolar atayım çıksada çıkmasada . Bende çok merak ediyorum artık sabah abdestimi alayım namazımı kılayım duamı edeyim gideyim kazmaya. Bakalım ne olucak . Belki diceksinizki keza bende öyle düşünüyordum daha önce gitmişindir aklında kalmıştır diyeceksiniz ama o bölgeye hayatımda gitmedim. geçen haftada artık içim içime sığmadı sınavdan sonra gittim baktım . tam karşımda tepe bir girdim tepenin oraya bana gösterdiği yer hatta 3 tane selvi ağacının tam ortasıydı . aynen gerçektede 3 tane selvi ağacının tam ortası kazancağım yer ise yerden yaklaşık 10cm yükseklikte 60 80cm eninde bir tümsek .

edirne22

Editör
sen o hazineyi çıkarırsın, sonra o varlık sana gelir, sen seni ihya ettim şimdi sıra sende der.
Artık seni nasıl kullanır bilemem.
bu dünyada hakkı ve haddini bilcen gerisine karışmıcan.
ne kimsenin hakkına müdahele etmesine izin vercen,
ne de başkalarının hakkına göz dikçen...
şahsen sokakta yerde 1 külçe altın görsem, almadan geçer giderim. alırsam da polise teslim etmek için alırım.
hiç umurumda olmaz. Allah kimseyi başkalarının hakkına uzanmak zorunda bırakmasın, böyle duruma düşürmesin...

Suprema

Yeni Üye
sen o hazineyi çıkarırsın, sonra o varlık sana gelir, sen seni ihya ettim şimdi sıra sende der.
Artık seni nasıl kullanır bilemem.
bu dünyada hakkı ve haddini bilcen gerisine karışmıcan.
ne kimsenin hakkına müdahele etmesine izin vercen,
ne de başkalarının hakkına göz dikçen...
şahsen sokakta yerde 1 külçe altın görsem, almadan geçer giderim. alırsam da polise teslim etmek için alırım.
hiç umurumda olmaz. Allah kimseyi başkalarının hakkına uzanmak zorunda bırakmasın, böyle duruma düşürmesin...
Şimdi sen böyle deyince benimde kazasım gelmedi , ama gittiğim yeri görsen inan adım başı 2m çukur var bir bana gösterilen yer kazılmamış dokunulmamış .
belkide benim nasibimdir olamazmı ?

ÖMER HATTAB

Editör
:):) İlahi hocam , sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün.
senin dediğini sorduğum hocada dedi . hatta aynen şöyle dedi : sana yardım ediyosa böyle sen hazinenin en büyüğünü bulmuşun dedi.
akşam ezanından sonra isminle çağır gelsin gidin kazın hazineyi dedi hoca :) ama gel görki bana ismini söylemedi :)

Hocam cidden ne düşünüyosunuz konu hakkında . sabah namazından sonra kazma kürek gidip kazayımmı ? bişey olurmu acaba .tuzak felan olmasın indirmesinler beni orda . Bu arada kocaelideyim , aynı mevkide olan varsa bakmak isteyen varsa gelsin birlikte bakalım çıkarsa bişey nasipleniriz kaç kişiysek :)
Senin hocayla aynı dili konuşmamız gayet doğal,bizde bu işlerden az çok anlarız:)
kardeş hevesini kırmak istamemde
bu cinler senden artan kemikleri ve tezek yiyiyorlar
öyle bir bilgileri olsa onu size bedava vermezlerdi
sizinle bir pazarlığa otururlardı ya imanınızı veya ona yakın birşey isterlerdi
o hocalarada bedava çalışmıyorlar,onlarla ortaklar
onlar bizim görmediğimiz bazı şeyleri görebilirler,ömürleri çok uzun bin yıldan fazla yaşıyanları var
bu süreçte bazı olaylara şahit olabilirler,birisi hazine gömerken görebilirde bu gayip değildir
gayip gelecekten haber vermektir,bunu ancak Allah cc bilir ,vahiyle bildirilmezse peygamberimiz dahi bilemez
geçmiş bazı olaylardan haberdar olmaları mümkündür
ama dediğimiz gibi bunu bedava vermezler.bir bedel isterler.
Bunların ipiyle kuyuya inilmez,siz insana has sebeplere sarılın
varsa böyle bir yerin resimle konu aç yardımcı olalım
eşrefimahlukat olan hiç bir kardeşime git şeytanın dediğini yap demem.

Suprema

Yeni Üye
Senin hocayla aynı dili konuşmamız gayet doğal,bizde bu işlerden az çok anlarız:)
kardeş hevesini kırmak istamemde
bu cinler senden artan kemikleri ve tezek yiyiyorlar
öyle bir bilgileri olsa onu size bedava vermezlerdi
sizinle bir pazarlığa otururlardı ya imanınızı veya ona yakın birşey isterlerdi
o hocalarada bedava çalışmıyorlar,onlarla ortaklar
onlar bizim görmediğimiz bazı şeyleri görebilirler,ömürleri çok uzun bin yıldan fazla yaşıyanları var
bu süreçte bazı olaylara şahit olabilirler,birisi hazine gömerken görebilirde bu gayip değildir
gayip gelecekten haber vermektir,bunu ancak Allah cc bilir ,vahiyle bildirilmezse peygamberimiz dahi bilemez
geçmiş bazı olaylardan haberdar olmaları mümkündür
ama dediğimiz gibi bunu bedava vermezler.bir bedel isterler.
Bunların ipiyle kuyuya inilmez,siz insana has sebeplere sarılın
varsa böyle bir yerin resimle konu aç yardımcı olalım
eşrefimahlukat olan hiç bir kardeşime git şeytanın dediğini yap demem.
Tamam hocam ben yarın sabah resimleri çekmeye gideyim oraya tekrar . Yarın yine yorumlarsın inşallah lakin resimlerdede göreceksiniz hiçbir iz işaret yok fakat 10m solunda derin bir mağara var içini patlatmışlar büyük ihtimalle . ben yarın atıcam sizlere resimleri.

Güllübahçe

Aktif Üye
Çıkar çıkmaz bi tarafa bu rüyanın peşi bırakılmaz adama deli derler

Suprema

Yeni Üye
Çıkar çıkmaz bi tarafa bu rüyanın peşi bırakılmaz adama deli derler
Hocam çok çetrefelli bir işlem değilki zaten küreği vuracağım nokta bile belli yani . çıkarsa nasip dicez çıkmassada nasip dicez :) burdan çıkmadı belki şurasıdır diye uzamaz muhabbet zaten . gösterilen yerden çıkarsa çıkar çıkmassa geri eve dönüş :)

ÖMER HATTAB

Editör
Tamam hocam ben yarın sabah resimleri çekmeye gideyim oraya tekrar . Yarın yine yorumlarsın inşallah lakin resimlerdede göreceksiniz hiçbir iz işaret yok fakat 10m solunda derin bir mağara var içini patlatmışlar büyük ihtimalle . ben yarın atıcam sizlere resimleri.
kimse bir işaret koymadan
bir emare bırakmadan define gömmezler
muhakkak bir şeyi baz alırlar.çeşme,köprü,dere ,tarihi bir ağaç.bir mağrada olabilir,
bir şey yoksa hazinede yok demekrir.