3 şelale ve definesohbetinde okudugum tüm işaretler

eskia26

Member
valla ben çok bir işaret göremedim ama balık varsa dere aşağı devam et
sofra kayayı bul, üzerinde oymalar olan düz kaya
sofra kaya dediğimiz zemini düz ise ilk şelaleye gelmeden hemen benim basamak olarak kullanıgım bir kaya var ama üzerinde isaret yok,,orda nasıl işlem yapıcam

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
4. resimde soldaki kayada kralı tacıyla yatırmışlar. Burası bulunmaz nimet ama işini bilene. Kralın altında bir yazı var galiba ıslatıp çekmen mümkün olurmu ? Birde bu alanda yaşamış medeniyetleri araştır yada buradan medineyetleri belirt bakalım biryere bağlayabilecekmiyiz. Üçgenler @kaynak ustanın alanlarıdır. Çözmek için senden ölçülerini ve yönlerini isteyecektir.

eskia26

Member
4. resimde soldaki kayada kralı tacıyla yatırmışlar. Burası bulunmaz nimet ama işini bilene. Kralın altında bir yazı var galiba ıslatıp çekmen mümkün olurmu ? Birde bu alanda yaşamış medeniyetleri araştır yada buradan medineyetleri belirt bakalım biryere bağlayabilecekmiyiz. Üçgenler @kaynak ustanın alanlarıdır. Çözmek için senden ölçülerini ve yönlerini isteyecektir.
kardeşlik,,,batı karadenizin son sınır sehri..rivayet odur ki,volcanın gezdiği yerlermiş,,eskiden hep ermeniler yasarmıs yukarı köyde,,dahada inanılmaz olan.burraya ayak basan belkide ilk benim,,merdiven dediğim yer karsıdan bakıldıgında kocaman kut oluyor,,niyetim var aslında gitmeye,gittiğimde çekerim...3 selale,mesafe arası 30 metre..karsısında 9 basamak ama karsıdan kurt oluyor,ilk selale 5 basamakla cıkılıyor..orta havuzun sol yukarısında 2 insan maskesi..su altı dedöktör,bulmam imkansız gibi.baska nasıl bulabilirim su altındakini,aklıma mızrakla suyun içini kontrol etmek geliyor ama

eskia26

Member
kardeşlik..o resim hangisi bulamadım ben..4.resim

eskia26

Member
Buyur kardeşim aynı yerlerde birçok figür var ama diğer ustalarımızda baksınlar.
@uçmuş ustamında aşina olduğu bölge ustamızında incelemesinde fayda var.
wowww.derim.kardeşim ben 4 senedir resim çeker bakarım,,helal sana...yazı hariç hepsini gördüm,,yazı değil kardeşim yanlız o..eminim...yakın çekim olmasada kırmaya calıstım..şaşırdım...işte kral ve taclı dedin ya,,rüyamda orayı kazıp 2 tane uyuyan adam gördüm...o taraf yani..ben nasıl bir yol izleyeyim su altında yada kazan yapmıs yerlerde

eskia26

Member

Mushap

Editör
Nedendir bilmem bana doğal gibi geldiler ancak işin içinde şelale varsa araştırmak şart @R00T