4 lahit 5 dolu küp çıkaramadım kapattım

köstebek01

Yeni Üye
gerekli cihazlar ve ekipmanlar ile ilk olarak müjdesinin üzerinden giriş yapmak istedim . kaya çok sertti bende kapattım. görünen 4 lahit biri küçük , her birinin başında dolu küp. var :ambivalence:

hades40

Bilgili Üye
gerekli cihazlar ve ekipmanlar ile ilk olarak müjdesinin üzerinden giriş yapmak istedim . kaya çok sertti bende kapattım. görünen 4 lahit biri küçük , her birinin başında dolu küp. var :ambivalence:
üstadım bu emareleri hangi cihazla nasıl görüntüledin insan bunları görünce evdeki sıcak yatağını unutur lahitlerin yanına mezar kazar orada yatar ama sen kapatmışsın enteresan bir durum..........

Dadas25

Aktif Üye
Vayyy anam vayyy :113: o neydi yav aklım dolandi :)

themami

Member
Senin dediğin gibi birşey elime geçse gider kredi çeker makina alır yapacağımı yapardım ama bırakmazdım orda civcivler yermi bu durumu bilemem büyük atmışsın :20:

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
başarılı

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Ustam rüyasını anlatıyor devamını merakla bekliyoruz.

köstebek01

Yeni Üye
Ayrıntılı çektiğim fotoları kaybettim ama işaretlerin fotosu kalmıştı . yerin hemen yanında (t) işareti sol ucunda küçük oyma , kayanın üstünde yalaklar var . 10 mt kadar kuzey doğusunda kaya üstünde yalak yalak içinde üçgen oyma var. Ve burada kabartma kaplumbağa ama söküldü. Zaten yanında yaptı kalıyorum . köy evimizin önünde :)

Ayrıca bunlar rüya değil gerçek. İster inanın ister inanmayın sıkıntı yok. Bi sizin içtiğini sigara paketinde bir dal , bide başka marka paketten bir dal alalım cihaz ayırt etmezse ben rüya alemindeyim derim. Bunu gözümle gördüm.

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ayrıca bunlar rüya değil gerçek. İster inanın ister inanmayın sıkıntı yok. Bi sizin içtiğini sigara paketinde bir dal , bide başka marka paketten bir dal alalım cihaz ayırt etmezse ben rüya alemindeyim derim. Bunu gözümle gördüm.
kardeşim bu nasıl bir cihazmış ki böyle emin konuşuyorsun inş bulmuşsundur hayrını gör saygılar

jupiter

Member
gerçeğiyle yalandır dalga geçecek yer burası deyil hadi işine

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Etrafımda onlarca adam var benide götür diyen. Ümit dünyası hemen gidelim diyorlar. Böyle garanti yer olacak kepçeye filan luzum yok çünkü adam çok. Sen niye duruyorsun bekliyorsun onu anlamadım. Durum böyle ustam aradığına nail ol.