4 lahit 5 dolu küp çıkaramadım kapattım

Kristof34

DogacıyıZ
Dur ben tahmin edeyim. Cihaz diye bahsettigin şey bir çubuk
Bu çubuk elindeyken herhangi bir ağaçtan yaprak koparıp ağzına alınca sadece o ağacı buluyor değil mi? Yanı aslında sen gozunle hiçbir şey gormedin. İnşallah nasip olur sana inan bunu çok isteriz lakin toyluk zamanlarında bizde herkesin peşine takildik ne hayaller kurduk sonu hep husran.

ECE07

Engellendi
Ayrıntılı çektiğim fotoları kaybettim ama işaretlerin fotosu kalmıştı . yerin hemen yanında (t) işareti sol ucunda küçük oyma , kayanın üstünde yalaklar var . 10 mt kadar kuzey doğusunda kaya üstünde yalak yalak içinde üçgen oyma var. Ve burada kabartma kaplumbağa ama söküldü. Zaten yanında yaptı kalıyorum . köy evimizin önünde :)

Ayrıca bunlar rüya değil gerçek. İster inanın ister inanmayın sıkıntı yok. Bi sizin içtiğini sigara paketinde bir dal , bide başka marka paketten bir dal alalım cihaz ayırt etmezse ben rüya alemindeyim derim. Bunu gözümle gördüm.
Sen önce "Yalak" kelimesinin doğru karşılığını öğreneceksin; sonra da "Lahit" kelimesini ağzına alacaksın.
Bir zamanlar "Ajdar" vardı, bilir misin? Unutulmaz "Nane Nane" şarkısının mimarıydı. "Gün gelecek, herkes Ajdar'ı tanıyacak" demişti, gerçekten de öyle olmuştu. Sen de bu sitenin Ajdar'ı olmaya adaysın.

köstebek01

Yeni Üye
Kazmaya başladık ustalar hadi hayırlısı. İnşallah çıkarsa yasal yollarla da bişeler yapar birebir resimlerini aktarım herkese saygılar. Bu arada yazdığınız güzel yorumlar için teşekkürler. Bayağı mutlu olduk hep beraber.

sarıkayalar

Bilgili Üye
Definede en onemli bir noktayi kullanmis ( paniksiz sabir) ve sevincini bizlerle paylasmis hayirli olsun kardes

Babilli

Aktif Üye
Mezar çıkarsa zor alırsın fotoğraf hadi hadi derler (yasal olarak ) :)))))):zuhaha:

Umarım doğrudur, isteğine nail olursun..

D

deniz_efe

Misafir
Kazmaya başladık ustalar hadi hayırlısı. İnşallah çıkarsa yasal yollarla da bişeler yapar birebir resimlerini aktarım herkese saygılar. Bu arada yazdığınız güzel yorumlar için teşekkürler. Bayağı mutlu olduk hep beraber.
köstebek01 sizin orada hep beraber mutlu olmanıza biz de burada hep beraber mutlu olduk.
Fakat orası konu başında anlattığın gibi bir yerse sanırım bu günden sonra buralara bir daha uğramazsın.
Hayırlısı bakalım ...

çerkez etem

Yeni Üye
bu adamın umudundan ve hayal gücünden bende istiyorum...

arasmetin

Member
laf ile peynir gemisi yürümez .... yıl 2016 hepimizin kıcında pardon arka cebinde demek istedim resim çekebilen bir cep telefonu mevcut. işlem basit 3 -5 tane foto çeker ve sevinci burada paylaşırsın.( fotoları kaybettim demişsin ilahi nasıl kaybettin nerde düşürdün nasıl oldu da yanlışlıkla sildin Allah iyiliğini versin kardeşim.... ). bizde hem sevince ortak olur hem de tecrübe ediniriz. korkma resim yükledin diye hiç birimiz ortak olmayacağız. bu kadar laf işiteceğine paylaşimini doğru yaparsan hiç birimizi yormamış olursun. yok ben geyik yapmaya geldim dalga geçer giderim dersen Allah seni bildiği gibi yapar yani yanına kar kalmaz.... neyse umarım yazdıklarımı anlamışındır ve güzel güzel görsellerini paylaşırsın.

Şirvan

Operatör
Ayrıntılı çektiğim fotoları kaybettim ama işaretlerin fotosu kalmıştı . yerin hemen yanında (t) işareti sol ucunda küçük oyma , kayanın üstünde yalaklar var . 10 mt kadar kuzey doğusunda kaya üstünde yalak yalak içinde üçgen oyma var. Ve burada kabartma kaplumbağa ama söküldü. Zaten yanında yaptı kalıyorum . köy evimizin önünde :)

Ayrıca bunlar rüya değil gerçek. İster inanın ister inanmayın sıkıntı yok. Bi sizin içtiğini sigara paketinde bir dal , bide başka marka paketten bir dal alalım cihaz ayırt etmezse ben rüya alemindeyim derim. Bunu gözümle gördüm.
Usta adanadamısın bende adanadayım çıkramadıysan gel beraber gidelim burdanda canlı yayın yaparız fenamı