500-600 TL ye dedektör tavsiyesi

emre4498

Yeni Üye
500-600 tl ye dedektör iş görür mü ?.Tavsiye modeliniz var mıdır fiyat performans açısından.Bütçem kısıtlı olduğundan soruyorum.

Mehmet_mehmet

Engellendi
Kardeşim hiç bulaşma beni dinle, benim elimde 2000 liralık olduda ne oldu biliyonmu çubuğa döndüm 2 tane sağlam çubuk 50 bin liralık dedektörden daha iyi beni dinle ve değerli ustalarımı,

emre4498

Yeni Üye
Ustalarım benim demek istediğim çubukla kazacağım yeri buldum mesela.Sonra yine de ya garantiye almak için ya da eleme yapmak için dedektör lazım.

Defineci23

Yeni Üye
500 tlye oyuncak gibi birsey alinir dugmeye bastinmi zaten herseye oter. Kostebek gibi etrafi kazip durursun. Tek tekcilik yapacaksan 2 bin 3 bin arasi alirsin is gorecek bir makina bence bosuna parani verme yazik edersin bende alacam ama iyi arastirmak lazim 1 2 milyar fazla ver iyisini al kardes

etoile

Engellendi
Arkadaslar, cahilligime verin, hep merak etmissimdir? Bu Cihazlari Üreten insanlar acaba hic kendileri Altin VS. Bulduklari olmusmudur? Mesela, Sirket Gece Gündüz Altin Makinasi üretecegine neden cikipda Kendine Bir Hazine bulup Köseye cekilmiyor?

Gercekten böyle Makinalar Mevcutmu? Yoksa sadece Piyasayi mesgul edip belirli Sirketlerin Kasasina para girmesimidir?

Her ne ise iste, Ben Samimiyetimle yaziyorum, Alinan Her ALTIN Arama Cihazi Sahtedir!
Bunun SAHTE Olduguna dahil delil Varmi? EVET Hemde %100 Delili var!

N@KKoZ

Aktif Üye
İkinci el teknoloji ekibinin sitesinden Delta Pulse 3s bulabilirsin, orada satan oluyor

shovmeks

Member
Arkadaslar, cahilligime verin, hep merak etmissimdir? Bu Cihazlari Üreten insanlar acaba hic kendileri Altin VS. Bulduklari olmusmudur? Mesela, Sirket Gece Gündüz Altin Makinasi üretecegine neden cikipda Kendine Bir Hazine bulup Köseye cekilmiyor?

Gercekten böyle Makinalar Mevcutmu? Yoksa sadece Piyasayi mesgul edip belirli Sirketlerin Kasasina para girmesimidir?

Her ne ise iste, Ben Samimiyetimle yaziyorum, Alinan Her ALTIN Arama Cihazi Sahtedir!
Bunun SAHTE Olduguna dahil delil Varmi? EVET Hemde %100 Delili var!
Altın arama cihazları diye satılan cihazların hepsi aslında metal dedektörüdür.
Sana tavsiyem metal dedektörünü altın arama cihazı diye satanlara inanma.
Tamam altın da bulur ama sanki sırf altın bulmak için tasarlanmış gibi gösterenler de çok.