7 civcivli sülün ailesi

Macho

Yeni Üye
YouTube "civcivli tavuk işareti" yazarsan cevabın çıkıyor..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
.baska resimleri de var. Video isterseniz onu da atabilirim. Face olsa ben neden boyle bir yola basvurayim ki, yoksa resim atana para mi veriyorsunuz,?
Hitabin hos degil.
Herkes burada dusuncesini soyler.
Konu sahibi olarak yorumlari kabul edib etmemek sizin tasarrufunuzdadir.
Ayrica tavuk civciv meselesi kadar istismari olan isaret yoktur alemde.
Ayruca sizin sahsinizla alakali birseyde soylenmis degildir.
Bundan sonra da paylasim yaptiginizda etiketleme yapiniz, istediginiz kisileri oraya etiketleyin. İstemedikleriniz yorum yapip caninizi sıkmasın insallah.

BulursamKader25

bence bu resim orjinaldir adam ovup bunları ortaya cıkarmıs siz esas butun boyutları birbiri ile aynı civcivlere gözünüzle görmeden aynı yorumu yapın. Sağ üstü de temizlesene usta bir daha cek resim detaylı bilenler yardımcı olsun
Muhterem,
burada yorum yapmak icin,
Neye nasil yorum yapilacaguni siz - biz dahil hic kimse empoze edemez.Baskasinin yorumunun yanlis oldugunu soyleyemez, yapilan yorumlari begenurse BEGEN tusuna basar. Yapilan yorumlar Allahin cc emri degildir.En cik yorum yapan usta dahi kendi actigi konulara yorum ister, bundan daha dogal birsey de yoktur.
Gorevli arkadaslarin yorumu bile birbirine uyacak diye birsey yok. Birisi evet dekenbdigeri hayir der. Bu herkesin en dogal hakkidir.

Yorumun varsa yap,
Kimsenin yorum sekli ve usulune karismayiniz.
Bende sizin yorumunuza site kuralina uymadigunizdan dolayi mudahil oluyorum.

Konu sahibi yapilan yorumlardan istedigine kiymet verir istemedigine vermez. Ona kalmis birsey, tesekkur eder nezakaten gecer gider.

Eski koye yeni adet ihdas edilmesin.
Lutfen herkes kurallara uysun.
Yoksa is tartismaya gider.
Buna asla musade edemeyiz.

Gecmis konulari biraz okursaniz ne dedigim anlasilacaktir insallah.

Son düzenleme:

Şirvan

Operatör
Bu resimleri sonradan gördüm inceleyip yorum yapacam kardeşim. Bu kayalarin hangisinde işaretlermisim

Son düzenleme:

OttomanEmpire

Yeni Üye
@BulursamKader25 Konu sahibi yapilan yorumlardan istedigine kiymet verir istemedigine vermez. Ona kalmis birsey, tesekkur eder nezakaten gecer gider. Aynen öyle dediğin gibi ustaaaa ben o işaretlerin orjinalliğinden yanayım bu kadar net! ben ortaya attım üstüne alınan alınır ;)

Mrkn

Member
YouTube "civcivli tavuk işareti" yazarsan cevabın çıkıyor..
Tavuk ile sülünü ayni kategoriye sokup annenin ve sirtindaki yavrunun tam onundeki 15-18 cm kare çevreli oyulmus ve horasan ile doldurulmus iki noktayi patlatir müjdesini aliriz ama ise sulun girince iş degisiyor.

BulursamKader25

@BulursamKader25 Konu sahibi yapilan yorumlardan istedigine kiymet verir istemedigine vermez. Ona kalmis birsey, tesekkur eder nezakaten gecer gider. Aynen öyle dediğin gibi ustaaaa ben o işaretlerin orjinalliğinden yanayım bu kadar net! ben ortaya attım üstüne alınan alınır ;)
Ortaya fazla laf atma istersen.
Sadece yorumunuzu yapin yeter.
Bu site chat odasi degil.
Formatini ve uslubu iyice incele.
Kurallar uyarsa devam et.

İsaretin orijinalligine gelince,
İnsallah orijinaldir.
Zaman herseyi cozer kardesim.
İlk kez konu acilisunda herseyi bilenin paylastigi resim ve bilgiler mevcut. Bu kadar bilgisi olan bir kardesimizin konusunu cozmek kolay olur. Merak etme. Tavugun, sulunun en iyi ustalari burada. Resimler geldikce nokta atisi tez zamanda yapilacaktir.

Son düzenleme: