7 haç

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardeşim yalan söylemiyorum ki yer elimde arkadaş atınca gördüm bende yarın sana özelden farklı resimlerini de atacağım emin olabilirsin
Arkadasim,
Burada bir resmin uzerine basinca veya farenin sag tusuna basinca GOOGLEDE ARA komutu da cikar. Buna basinca, nette daha once paylasilan bir resimse karsina cikar. Senin resimde birebir cikinca iyi niyet aranmaz artik.
Yer sizde olabilir.
Daha geriden ve saat 10-12-14 yonlerinden birer resim atarsan mesele cozulur. Bizde senden ozur dileriz. Amma yalanla alakali yazdiklarimiz genel manada gecerlidir. Ben yalan soylersem benim icinde gecerlidir.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Öyle değil ustam onlar klasik bilgiler mezar taşlarındaki hariç araştırmama göre özelikle 1914 ve 1915 lerde özelikle Nasturiler papatya figürünü haç olarak kulanmışlar

papatyada yaprak sayısı önemlidir usta haç olayını anca böyle çözersin veya anlarsın

mrvcnr

Yeni Üye
Arkadasim,
Burada bir resmin uzerine basinca veya farenin sag tusuna basinca GOOGLEDE ARA komutu da cikar. Buna basinca, nette daha once paylasilan bir resimse karsina cikar. Senin resimde birebir cikinca iyi niyet aranmaz artik.
Yer sizde olabilir.
Daha geriden ve saat 10-12-14 yonlerinden birer resim atarsan mesele cozulur. Bizde senden ozur dileriz. Amma yalanla alakali yazdiklarimiz genel manada gecerlidir. Ben yalan soylersem benim icinde gecerlidir.
Kesinlikle haklısın bir şey demiyorum zaten. Ama o fotoğraf bizden kaynaklı dağıldı emin ol hem ben burada neden yalan söyleyeyim ki ne çıkarım olacak.

deli firat

DOĞACI
Konu sahibi kardeşim dediğim gibi fotoları çoğalt iyi bir sonum yap ustalar yardımcı olacaktır

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Usta genel altı dır nerden bakarsan bir haç görürsün
Anladım usta fakat oradaki 6 yaprak sayısının arkası çok kalabalıktır :) bir ara sohbet konusu yaparız lakin bunlar yani 6 sayısı dört tanedir:)

mrvcnr

Yeni Üye
Arkadasim,
Yer sizde olabilir.
Abicim sen erzurumda mısın?

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
ilk yorumda gerekli açıklama yapılmış
konu sahibinden aynı yerin farklı açılardan fotoğraflarını bekliyoruz bakalım

:244: