7 Kilo Sahte Altın

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....

Şanlıurfa'da bir otelde asgari ücretle çalışan 2 görevli, temizlik yaptıkları odada yaklaşık 7 kilogram ağırlığında 2 bin 280 adet tarihi altın para buldu. Paraların Britanya Merkez Bankası tarafından 1926 yılında basıldığı görüntüsünün verildiği 2 bin 280 adet altın görünümlü metal paranın sahte olduğu ortaya çıktı.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Kaynak saglam ama ben şahsen sahte oldugunu düşünüyorum.Türkiye Britanya Merkez Bankası’nda tutulan 279 ton altın
rezervini ülkeye getirdi.Ve sonra ortaya çıkan britanya merkez bankası 7 kilo altın haberi otel odasında hemde.Bence birilerinin canını yakma peşinde koşan .......r.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kaynak saglam ama ben şahsen sahte oldugunu düşünüyorum.Türkiye Britanya Merkez Bankası’nda tutulan 279 ton altın
rezervini ülkeye getirdi.Ve sonra ortaya çıkan britanya merkez bankası 7 kilo altın haberi otel odasında hemde.Bence birilerinin canını yakma peşinde koşan .......r.
Ne zaman oldu bu usta? Bu haberi kaçırmışım?

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör

deli firat

DOĞACI
Otelde sahte altınları bulan görevlilerin asgari ücretle çalıştıkları ayrıntısı neden vurgulanmış acaba?
Olayın,çalışanların maaş miktarıyla ne alakası var?
Halen insanlık var harama el sürmeyen temiz kişiler var demeye getiriyor yoksa çalışanlar sahte olduğunu ne bilsin alıp görürse kimin haberi olur

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
egede bi kamil vardi tam uzumlu kek.
buna demisler altin heykel 5 kg geliyi ya sende kalsin bize 2 kg parasi ver yol alak yada beraber gidek okutak demisler buda 5kg lik altina 2 kg parasi veriyim kabul edin demis onlarda yalamis gitmis