Acaba lahitmi.?

kabakburgiba

Operatör
@bulursamkader ustam en son yapacağın doğru işi söylemiş.zahmetsiz.ondan sonra bakarsın işine.2 kişiyle bu tesbiti çok rahat yaparsın.alet edevatın yoksa bi yolunu bulacan.veya kiralık alacan.işi bilen birinide yanına alabilirsin.yukarlarıda bi kolaçan ediverisin bi boş zamanında.

timur964

konularim
uçevresinde eni50 derinlik 50cm olarak açın nerede duzelme işçilik varsa girişi buldun demektir@Tastan

Son düzenleme:

kabakburgiba

Operatör
altta sağlam yapı olmalı.gaz tesbitini iyi yap.gaz dolu çakmağı eline alarak yap.metal kısımlarını sök at.yanlışlıkla elin değer metale seni yanıltır.sök at.gazkaçırmaz.taş yapısı çok sağlam.mineralede çok elverişli.şüphe olduğun yerde,istersen taştan kırarak dışarda mineral testi yap.

Tastan

Editör
mucit kabakburgiba ustalarım mineral konusunda kayanın farklı bölgelerinden parcalar alıp bakır pirinç ve aliminyumla kontrol ediyorum tepki yok

Tastan

Editör
timur964 ustam işaretledim soru işaretli nokta koltuk misali yapının üstü boşluk 70cm kadar artı kurşuna tepki veriyor

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
mucit kabakburgiba ustalarım mineral konusunda kayanın farklı bölgelerinden parcalar alıp bakır pirinç ve aliminyumla kontrol ediyorum tepki yok
Mineral mi degil mi sorusunun kontrolunu ALTİN ile yapin. En guzel ve net tepkiyi elde altin varken verir. Mineral uzerine gelince hemen altin isaretini verir.

BulursamKader25

Ekli dosyayı görüntüle 214116

BulursamKader25 ustam soru işaretli yer koltuk gibi kuzeyde giriş oldugunu dusundugum yer diger iki çember batı kanadı lahit olarak şüphelendigim noktalar
Hersey yerli yerinde ve guzel kardasim.
Burada 2 ihtumal var:
1- Oda ana kaya oyularak yapildi.
2- Oda ana kayaya dayayarak tasima malzeme ile yapildi.

Senin tespitinde duvar var mi odalarin?
Sayet duvar yoksa, kayaya oyularak yapilmis demektir. Ahval buysa oda simetri vermez.
5 cm. Atlamadan tespit yapabilirsen is netlesir. Yapamazsan en guzeli karot atmak.

Son düzenleme:

timur964

konularim
Hersey yerli yerinde ve guzel kardasim.
Burada 2 ihtumal var:
1- Oda ana kaya oyularak yapildi.
2- Oda ana kayaya dayayarak tasima malzeme ile yapildi.

Senin tespitinde duvar var mi odalarin?
Sayet duvar yoksa, kayaya oyularak yapilmis demektir. Ahval buysa oda simetri vermez.
5 cm. Atlamadan tespit yapabilirsen is netlesir. Yapamazsan en guzeli karot atmak.
kıymetli ustam bu ABD futbol toplarını nerden buldun:174:

BulursamKader25