Acemi hayalci

Hayalbaz

Yeni Üye
Arkadaslar bir kilisede arama yapilicaksa nerelere bakilmali ve nasil.bir cihaz kullanilmali.yani.kac tl lik bir cihaz almaliyim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Hoşgeldin usta varsa resim yukleyınız. Yoksa. Mekanın yapısını tarıf edınız. Bi hal çaresine bakılır

Hayalbaz

Yeni Üye
Oncelikle hosbulduk ilkdefa bu maceraya giricem.ne yapmam.gerekiyor bilmiyorum toprak.altinda girisi olan bir kilise resim.cekemedim suan oraya gitme.sansim.yok gidecegim.fakat yanimda dedektormu.cubukmu.goturmem lasim bir.oda.dusunun kapidan girince 11 basamak.asagi.iniyorsun sonrasi oda gibi bisey

Mal bulanındır

Önce madem mekanı biliyon yanlız gitmte. güvendiin. Biri olsun. Bot giy. Uzunkollu bişey. Giy. Önce Bi gözlem gerek. Öyle yer tuzaklı olur. Merdivenin ilk ve son üç basamaklarını içini altını yokla. Mihrap sağlamsa. Sol. Sağ duvarlara tabanına. bak oraya aykırı bişey. Varmı. Kesme taş. Çivi. VS. Gibi. Birde. İlk girişte. Duvarın solunda delik varsa. Zemin altı oda vardır. Çubuk cihaz. İşi. Sonraki aşama. Bura bilgi verirsen öneri alırsın. Bol nasipler.

Hayalbaz

Yeni Üye
Ustam.oncwlikle bilgilendirmen icin tesekkur ederim merdivenlerden inince 11.ci basamagin altinda zeminde kare bir tas var kirmizi renk devam ettiginde bir duvar var duvardan tesaduf bir tas oynattim arkasinda o taslardan uust uste.dizilmis yigin var orayi bosaltsam bi.odanin.icine girmis olucam gibi diyebiliriz kapinim.girisinde hac var biraz yamuk gibi yanimda.cubuk gotursem ise yararmi

Hayalbaz

Yeni Üye
Ustadim.isin asli.soyle.ben buraya bir papaz getirdim.gostermek.icin.oda bana mihraptan 700.800 metre uzakta bir oyugun icinden girince magaranin icine goturdu etrafta oturma taslari ortada bir kocaman tas ve ustunde 2 tane bozuk para kadar iki delik burayi al.kiliseye.dokunma.dedi fakat.tasi asla oynatamadik kiramadik

Mal bulanındır

Kullanma sorunu yoksa olur. O bahsettıgun yer ayıkla ama buyuk Bı taş kapak denk gelırse oynamadan etrafına bak onun tuttuğu Bı duvar yada kaya varsa ustune devrılmesın. Şimdi ne desek havada kalır resmı lazım oranın

Turko

Uzman
Klise planı ile ilgili bilgi sahibi olman yeterli cihaz en son ki %1 lik dilim.