Acil bi bakar mısınız

SelçuK

DogacıyıZ
@zeynel sıkıntı rahatsızlık yok nereye bakılması gerek diye soruyor @mayhem usta

mayhem

Co Admin
Co Admin
uzakmışsın kardeşim yoksa bakılmasi gereken bi yer
Beni rahatsız eden bu konu sahibi senden yardımmı istedide yakın olsa gidicen eyer öyle birşey olsaydı seni değilde konu sahibini uyarırdım ki gayetde uslubunca uyardım rahatsızmı oldunuz uslubumdan?

zeynel

Yeni Üye
bunu bırakta konu sahibi sölesin sonra sen devreye girebilirsin yöneticilik bu olsa gerek?

zeynel

Yeni Üye
sanirim artik öle olmadigini sende anlamışsindir Selcuk usta :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
Nedemek oluyor bu konu sahibi böyle bir talepte bulun madı bulunursa yeri burası değil bu tür yaklaşımlar yasaktır benim'de görevim bu uzatma istersen konuyuda dağıtma !!!

zeynel

Yeni Üye
tamam bunu bu sekilde söleseydin ona göre cvp alirdin saten yasak oldugun bilmiyordum konuyuda dagıtan ben degilim suan forumda ban atmak için bukadar ugraşıldıgında yeni ögrendim bu arada.

SelçuK

DogacıyıZ
Arkadaşlar uzatmayalım tatsızlık olmasın konu kapanmıştır.
Burası bilgi paylaşım platformudur.Sizde biliyorsunuz burda her tartışma tatsızlık sitemize zarar veriyor biz bu siteyi bu konuma getirmek için çok mücadeleler verdik.Biz
türkiyenin en büyük sitesiyiz.
Lütfen uzatmayalım

mayhem

Co Admin
Co Admin
e ozaman biliyorsan burda hiç bir yöneticiyi sınamıcaksın kurallara uyucaksın uyarılıncada kem küm yapmıcaksın alaycı tavırlarla yapıncada bu kelimeleri yutucaksın ok :200: zeynel arkadaş.

SelçuK

DogacıyıZ
e ozaman biliyorsan burda hiç bir yöneticiyi sınamıcaksın kurallara uyucaksın uyarılıncada kem küm yapmıcaksın alaycı tavırlarla yapıncada bu kelimeleri yutucaksın ok :200: @zeynel arkadaş.
@mayhem kardeşim zeynel kardeşimizde yeni bazı kuralları bilmiyor.
Bilmiyor olmadığından dolayı sıkıntı yok artık öğrendi bir dahası olmayacağına inanıyorum konu sahibi arkadaşımıza ayıp oluyor asıl konumuza dönelim.

zeynel

Yeni Üye
bildigim sölemedim bilmedigim söledim bu arada seni sınadıgımda falan yok tanımıyorum bile seni yutucagımda bısey yok yutmak zorundada degilim onuda hatırlatıyım sana :) yönetici olabilirsin ama kimse senin kelımelerını yutmak zorunda degil herneyse herkes kendine yakişanı yapar.
Bu arada konu sahibi arkadaşım konunun dagıldıgı için senden özür dilerim arkadaşım.

Son düzenleme:

SelçuK

DogacıyıZ
Tamam arkadaşlar konu kapandı uzatmayalım artık konu sahibine haksızlık oluyor da uzatmayın artıkkkk :16:

azzem

Bilgili Üye
drmsts15 burası beni aşar yalnız daha iyi yorumlar almak için resim açılarını değiştirmen lazım işaretler mağara içinde demişsin yan duvarda mı tavanda mı yere paralel mi bunlarıda yazarsan iyi olur birde işaretler çektiğin resimlerin neresinde kalıyor resim üzerinden bunları da işaretlersen güzel olur. Son olarak insan yaşadığı memleketi iyi gezmeliymiş görmediğim çok yer var anlaşılan:200: