Acil bilgi ltfn

Atif1

Member
Oyma yuvarlak nedir onun tam karsisinda ocak var

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Burda görünüşe göre 1 den fazla uygarlıga ev sahipliği yapmış galiba.İlk yapılış amacı burası bir kilise yada manastır tarzı ibadet alanı oldugunu göz önünde bulundurarak daha sonraları yaşam alanı olarak kullanılabilceği .Ev , mutfak , depo , kiler , değirmen hepsinin izleri oluşu bu kanıyı destekliyor . Burda resimleme çok güzel olup ordaki gözlem bu ortama usulu ile taşınırsa size gelen yardım gözleri o kadar çok olacaktır . . Bu tür yere adım attıgından virajı döndüğünden itibaren olay baslar , en ufak çıtırtı büyük olayların çözüme erişmesine destek sağlayacaktır . Resimler yetersiz . İlk resimdeki yer kapalı kutu gibi aynı ve yere dogru da devam ediyor . Güzel yer ve bu güzelliğe uygun bir konu olması dileğimle .

DeeJaY

Yeni Üye
Sağ alt köşede almışlar malı baksana neyse rastgele daha çok foto çek detaylı her yeri çek iyicene hadi bakem rastgele

lagardel

Aktif Üye
muhteşem tasarlanmış ozamana göre
ama zaman geçtikçe tuzak kurumlanmış benim kanatiimce şimdiden bahtın açık olsun
peşinde olduğun şey karşıda duvarın arkasında hayırlı olsun diyelim

Atif1

Member
Dokunulmamis hocam degirmenin ora el drgmemis

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mağara içindeki yer; koridorlarla birbirine bağlanan pek çok odası olan yeraltı şehri olmalı. Değirmen kısmı yakın zamana kadar kullanılmış. Diger odaları gezerseniz bir ihtimal kapatılmış gizli oda bulma şansınız olabilir. Değirmen taşının alt kısmında değerli tespiti yapabilirsiniz. 3. resimdeki niş li oda mabed olmalı. duvarları ve tabanı kontrol edin. 4. resimdeki kapatılmış bir oda gene. 1. resim büyük ihtimal gene mağaranın kapatılmış başka bir girişi.

Lütfen araştırma yaparken hiçbirşeye zarar vermeyin. kırıp dökmeyin.

Atif1

Member
Gumbur gumbur ses geliyor altindan yanki sandim ama yanki degil gibi. Tesekkurler hocam ...3.resimde mihrapta var mihrabin yaninda kucuk havuz var mabed dediginiz yerde

Atif1

Member
Hocam 3.resimde ocakda var ustunde tuzak gibi kaya var yuvarlak

Atif1

Member
1 resimdeki kaya kare oyma arkasi normal kaya ustu cok sert