Acil yardım arkadaşlar

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

burası mısır piramidimi :)

Harikar

Member
Yok burası Irak ve bu bulunan resimler mağaranın sol tarafında yapılmış

Turko

Uzman
Gökten inen elli lere benzettim sümer işi.

Harikar

Member
Buranın her yeri işaretlerle kaynıyor fakat fazla bilgim olmadığı için birşeyler yapamıyorum işaretleride bozmak istemiyorum çok kişi işaretlerin içinde olduğunu söyledi fakat ben işaretleri kırmadım.

lagardel

Aktif Üye
selamlar;
muhteşem şekiller
bence ıslatıp resimleyip tekrar yükleyin daha ayrıntılı yorumlar gelir

Bazid

Yeni Üye
Buranın her yeri işaretlerle kaynıyor fakat fazla bilgim olmadığı için birşeyler yapamıyorum işaretleride bozmak istemiyorum çok kişi işaretlerin içinde olduğunu söyledi fakat ben işaretleri kırmadım.
Öncelikle hoş geldin resimler süper ama lagardel ustanın dediği gibi ıslatıp fotoğralaman daha ayrıntılı olucak üstadlar daha iyi incelip bilgi verirler ama bu işaretlerin içinde olacağını sanmam o yüzden tesi 'lerin orijinalini bozma

Harikar

Member
Öncelikle hoş geldin resimler süper ama @lagardel ustanın dediği gibi ıslatıp fotoğralaman daha ayrıntılı olucak üstadlar daha iyi incelip bilgi verirler ama bu işaretlerin içinde olacağını sanmam o yüzden tesi 'lerin orijinalini bozma
yok usta ben orjinalini bozmam çok söyleyen oldu ama ben bozmam çünkü bozulduğu an anlamı kalmaz
Resimlerin detaylı ayrıntılarını da yükleyecem en kısa zamanda

Bazid

Yeni Üye
Üstadlar daha iyi bilir ama sen o bölgeyi güzel fotoğraflaman lazım ve emin ol iyi haber üstad 'lar tarafından alırsın