Acil yardim lütfen !!!!!!

tolga86

Yeni Üye
Arkadaşlar işlem yapılan yerden bir sürü önce kerpiç altında kemik altında küp parçası ondan önce üst kısımda cam ve şu anda külden bi çizgi işlemde ağzı kıbleye bakan 25 cm uzunluğunda boş bir küp çıktı o istikamette devam ediyoruz meteryeller bitti alt kısmına bakmaya gerek varmıdır hocaya sordurduk zamane soygunu olmuş dedi acaba mal alınmışmıdır yoksa hediyesini mi aldılar mal daha oradamıdır bir fikir verin lütfen şimdi den teşekkürler üstatlar....

Moderatör tarafında düzenlendi:

mayhem

Co Admin
Co Admin
hoşgeldin bizdeki hocalarda çok teccübeli maşallah bu yerin resmi varsa konunuza ekleyin lütfen zamane soygunu yerken cam kırılmamış demekki külden çizgide dağılmamış özellikle camı merak etdim resimlersen onuda görmek isteriz.

tolga86

Yeni Üye
Hoşbuldum üstat birde şuda var işlem yaperken küpü bulmadan kemikler kırılmadan nasıl konmuş aynı yerine hep aynı ama kerpiç altında kemik küp parçaları sıra hep böyle biz bırakalım diye konulmuş sandık devam ederken hoca moralimizi yıktı batırdı.... en kısa süre de de yerin fotolarını yüklücem üstad...

Moderatör tarafında düzenlendi:

tolga86

Yeni Üye
Asıl mal orada mıdır boş küp işaret midir yoksa alınmış mıdır sizce üstatlar....

ÇALKAYA 28

Moderatör
Moderatör
yakındaki çeçmeye git orada üç ağaç varmı bak yoksa yoktur

tolga86

Yeni Üye
ne demek bu ben bu yorumu dalga olarak algıladım değilse açıklar mısın eğer ki dalga geçmekse moderatör sün yakıştıramadım....

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bir bildiği vardır boş yazmamıştır tolga86 gelir gider hemen kimse anlamaz ne ara geldi ne ara gitdi :200: dediğin gibi bir şey söz konusu olamaz emin ol.

beyazzadam16

Bilgili Üye
İşlem yapılan yer ne ? Zemin altımı , Kaya mezar mı , oda mezar mı ne ?bu sıralama Nasıl oldu ?

timur964

konularim
Asıl mal orada mıdır boş küp işaret midir yoksa alınmış mıdır sizce üstatlar....
kup kırılmamış sa istikamet vermek için konulur genelde ağzı istikamettir lakin şaşırma olara akside azda olsa olur en iyisi detaylı foto ile yön çıkar işalah

tolga86

Yeni Üye
İşlem yapılan yer bahçe ev bahçesi rahat bir yer kazı için boş küp kıbleye bakıyordu onun istikametinle devam ediyoruz ama hocanın zamane soygunu olmuş demesi modumuzu düşürdü