Acil yardım Resimli

artois

Yeni Üye
s.a arkadaşlar aranizda yeniyim sizlere danışmak ve yardım almak istedim kırmak istediğimiz bir kaya var elimiz de nasil yaparız işin üstadlarında bilgi almak istiyoruz muhtemelen kaya mezarı gürültüsüz olması lazım birde gide bilecek aletlerin hafifliği çok önemli mevki yüksek bir dağın nere deyse zirvesinde yirumlarınız ve önerilerinız için şimdi den tesekkurler..

Resimdeki büyuk kaya işlem yapilacak..

Moderatör tarafında düzenlendi:

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
url olmamiş usdam foto açmadi

eski

Editör
Anlatmayla olmaz. Kullanmayı bilmiyorsan birçok kırıcı tehlikeli olabilir.
Deneyimli biri uygulamalı...Yanlış kıranlar, üzerine kaya gelenler vs vs.

Cann

Editör
s.a arkadaşlar aranizda yeniyim sizlere danışmak ve yardım almak istedim kırmak istediğimiz bir kaya var elimiz de nasil yaparız işin üstadlarında bilgi almak istiyoruz muhtemelen kaya mezarı gürültüsüz olması lazım birde gide bilecek aletlerin hafifliği çok önemli mevki yüksek bir dağın nere deyse zirvesinde yirumlarınız ve önerilerinız için şimdi den tesekkurler..

Resimdeki büyuk kaya işlem yapilacak..

resimag.com/p1/af87b4c238.jpeg

Fotolari yukle bakalim buradaki ustalar dan bilgi almadan kirma bence..

yagiz

Aktif Üye
muhtemelen kaya mezarı gibi bir yorumla bir işe başlamak sizi maddi ve manevi anlamda yorar
öncelikle kesin tespitler yapılmalı kaya üzerinde ve çevresinde boşluk aranmalı daha sonra değerli tespiti yapılmalı
göze çarpan yapısal farklılık işaret emare aranmalı tüm tespitler yapılıp muhtemelen ifadesi ortadan kaldırıldığında
zaten giriş için bir fikir yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkacaktır
ayrıca resimleme yaparken kendinizi ifşa etmemeye dikkat ediniz şuan için şüphe duyduğunuz kayanın geniş açılardan
fotolarını çekip koymanız değerlendirici arkadaşların sizi yönlendirmesinde kolaylık sağlayacaktır
en azından kayanın neresinde boşluk aranmalı bu konuda sizi yönlendirme yaparlar
saygılar

Cann

Editör
Kaya giris mi? Yada cihaz tespiti mi yaptinz?