Acil yardim üç küçük oyma bi arik bi büyük oymaaa

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Yorum Silinmiştir , bizler emek verip katılım sağlıyoruız sizler kale alıp cevap vermiyorsunuz .

Son düzenleme:

Turko

Uzman
şömineyi komple sivadik çok önce biz
Gider ayak senin işi çözeyim Hayır duası alırız öyle giderim dedim ama kısmet değilmiş. Bırakmam uğraşırım dersen çubuk işinden anlayan birini bul çünkü şömine üzerinde olan işlemleri görmeden sana yeri tarif edemem. Yoksa etrafında çubuk işinden anlayan açtığın yerleri kapat uğraşma Yusuf ağam yorgunluk tan başka birşey geçmeyecek eline . 6-7 adet taşla kapatılan girişi en fazla 50 cm çapında olan bir yer den bahsediyorum rast gele olacak iş değil bu iş bulursan çubuk cu sadece boşluk bakacak unutma altın var gümüş var ot var çöp var derse çayını içsin bitince çayı gönder gitsin. işin gücün rast gitsin. Hadi rastgele.

Yusuf2712

Member
gider ayak senin işi çözeyim hayır duası alırız öyle giderim dedim ama kısmet değilmiş. Bırakmam uğraşırım dersen çubuk işinden anlayan birini bul çünkü şömine üzerinde olan işlemleri görmeden sana yeri tarif edemem. Yoksa etrafında çubuk işinden anlayan açtığın yerleri kapat uğraşma yusuf ağam yorgunluk tan başka birşey geçmeyecek eline . 6-7 adet taşla kapatılan girişi en fazla 50 cm çapında olan bir yer den bahsediyorum rast gele olacak iş değil bu iş bulursan çubuk cu sadece boşluk bakacak unutma altın var gümüş var ot var çöp var derse çayını içsin bitince çayı gönder gitsin. Işin gücün rast gitsin. Hadi rastgele.
allah razi olsun abim varol

sef_er

Operatör
Yusuf2712, siva iyi yapişmissa olmaz tabi, onu ancak sen bilebilirsin