Acil yardım

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 175510
ben burada 1 zamanlar 1 insan yüzünün olduğu kanaatindeyim ...eski meslektaşlar malesef bandozcu meslektaşlar bu elemanın 1 gözünü çıkartıp ağzını kırıp burnunuda deforme etmişler gibi ( kırmızıyla işaretlediğim kısım ) sarı ile işaretlediğim yer sağ ayak tabanı aklıma daha yatkın geldi bana kalsa bu kaya da kısır alanda kalmamak lazım .. birazdaha çevre foto çalışması yap ve yükle bakalım daha neler var görelim ... rast gelsin

Brtn. 74

Member
Ekli dosyayı görüntüle 175510
ben burada 1 zamanlar 1 insan yüzünün olduğu kanaatindeyim ...eski meslektaşlar malesef bandozcu meslektaşlar bu elemanın 1 gözünü çıkartıp ağzını kırıp burnunuda deforme etmişler gibi ( kırmızıyla işaretlediğim kısım ) sarı ile işaretlediğim yer sağ ayak tabanı aklıma daha yatkın geldi bana kalsa bu kaya da kısır alanda kalmamak lazım .. birazdaha çevre foto çalışması yap ve yükle bakalım daha neler var görelim ... rast gelsin
Tamm ustam tasın alt tarafından cektigim resmi yüklüycem.Ekli dosyayı görüntüle 175528

Son düzenleme:

Brtn. 74

Member
Sol yukarıya doğru tepe varmı otarafa resmini de yükle... Bu kayanın sağ alt kısmında giriş olabilir 1 yokla. Fakat bu kaya sanki beni fazla bızıklarsanız üstünüze düşerim dergibi.. Çubuk ve makina ne varsa yoklamalarını yap bakalım ne diyecek
Cubuk bende hic hareket vermiyor ustam caresizim o konuda

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
çubuksuz veya makinasız nasıl çalışma yapıyorsun ki işin zor ozaman

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hızlı 1 şekilde öğrenmeye çalış bol bol pratik yap...

Brtn. 74

Member
Kaya ile şimdilik uğraşma. Sonraya bırak.
Çevre resimleri, özellikle baktığı yön ve gerisi.
1-35 metreye kadar dairesel gezerek boşluk ara.
Tüneli yakalayınca seni odaya/odalara götürecek.
Bende öyle yaptım kayayla hic bir isim yok. Cevresiniz resimlemek istiyorum sizlrde görün diye ama cok agac var 10metre anca gorulur meydan ama yarin tekrar taşın üzerine cıkıp sizleri bilgilendiricem. Cubuklarıda alıp birkez de dogada deniycm bakalm dogada hareketlenme olucakmı. Bende cok az hareket veriyor. Onuda anlamıyorum bendenmi kaynaklanıyo yoksa diyorum.

Brtn. 74

Member
çubuksuz veya makinasız nasıl çalışma yapıyorsun ki işin zor ozaman
Valla uçmuş ustam belki gülersin ama.
Ben calişmaya merakli degilim adlinda meraklı olsaydım her taşın oldgu yeri kazardım işaret olmasa bile. Bende doga sevgidi var 5 aydır istanbuldaydim öyle bir özledimki memleketimi anlatamam. Geldigim günü attım kendimi yabani ormana.

Ben keşif yaparım emin oldgum bir yer olursa orayla ilgilenirim emin olamadgim yerdede sizlerden yardim istiyorum cubuk sorununuda ben keşfimi yaptiktan sonra bir başkasına tutturuyorumki emin olayim diye.

Benim bilgili oldgum tek nokta cimenlik arazideki mezarı işareti olmasa bile bula bilmek. Bu konuda tecruben var. Onun icinde bilgilendirmek amaclı bir forum acıp sizi etiketlicem.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tamam bak negüzel madem düz çimenlik alanda mezarı bulabiliyorsun ... çubuklada tesbitini yapıp en boy ...tavan derinlik .. taban . zemin derinliği yaparakta çubukta kendini geliştir ...

Brtn. 74

Member
tamam bak negüzel madem düz çimenlik alanda mezarı bulabiliyorsun ... çubuklada tesbitini yapıp en boy ...tavan derinlik .. taban . zemin derinliği yaparakta çubukta kendini geliştir ...
3 4 tane mezar var daha oncede eski konularimda var ama orasi havalar iyiyken cobanlar oradan ayrilmiyo biraz zqman istiyor acikcasi. Şimdi acicam konuyu ustam :) 10 dkya acarım

Bafra55

Bilgili Üye
Benim tek merak ettim o taş öle kim bilr nekadar zamandır öle duruyor ve nasıl devrilmemis ama.yer güzel usta bide etraf lica çek etrafını çekde ustalar daha iyi yardımcı olsun