Acil yardimci olurmusunuz..

Hakangr

Member
Oyle sorduk altın dedi.ama ne zamanıdır değeri nedir bişe diyemedi.

mayhem

Co Admin
Co Admin
orjinali olmadığı için skıntı zaten bulundu veya bulunmadı altın olabilir taşın ne olduğunu öğren akik taşı bence çok eski bile olsa bunun bir anlamı yok arkadaşın bulmuş paraya çevirelim demiş bu durumda antikacılar çözer işinizi sonuçta altınmış bir değeri olucak hemen vermeyin 3 5 yere sorun:3:

Hakangr

Member
orjinali olmadığı için skıntı zaten bulundu veya bulunmadı altın olabilir taşın ne olduğunu öğren akik taşı bence çok eski bile olsa bunun bir anlamı yok arkadaşın bulmuş paraya çevirelim demiş bu durumda antikacılar çözer işinizi sonuçta altınmış bir değeri olucak hemen vermeyin 3 .

Bu orjinal se nedir onu soruyorum bilgin varsa söylersin şimdi bu orjinalse ama taşı akikse bu degersizmi oluyor .elden çıkarmanın peşinde değil müzeye goturecek ama şans eseri bulundu bi sorup sorusturalim dedik isde.

mayhem

Co Admin
Co Admin
ozaman hakan bey bilgide eksiklik var siz söyliceksiniz orjinalliğini müze direk mezar var nerde buldunuz diyeyecek açıkcası vede el koyucak bu yüzüğe yeride söylerseniz yerede el koyucak siz bize durumu iyice anlatınki ona göre yönlendirelim burda benim söylediklerimi müzede görevlide sorucak.

Hakangr

Member
ozaman hakan bey bilgide eksiklik var siz söyliceksiniz orjinalliğini müze direk mezar var nerde buldunuz diyeyecek açıkcası vede el koyucak bu yüzüğe yeride söylerseniz yerede el koyucak siz bize durumu iyice anlatınki ona göre yönlendirelim burda benim söylediklerimi müzede görevlide sorucak.
Ben bildiğimi anlattım.orjinalligini sorgulamiyorum ki bilmek istediğim bunun dönemi üzerindeki isaret filan bu yuzuge bakarak varsa bilinen bişe söylenmesi .anladigim kadarıyla bilinmiyor.

R

remuss

Misafir
Seni umutlandırmak istemiyorum ama Uc beş ay önce ankara da bir karı koca pikniğe gitmiş kadın caydanlikta kalan çayı dokmek için beş mt ileri caydanligi döktüğü yerde hemen hemen buna benzer bir yüzük bulmuş 600 binlira fiyat biçti müze sonra kayboldu :) araştır haala vardır nette bu haber
Kırmızı taşı görünce paylaşmak istedim :)

R

remuss

Misafir
Hayır illa müzeye vereceksen bu abi gibi bir piknik ayarla dandik bir yeri göster müzeden gelen bilir kişiye !!! Müzede kaybolur ise hak idda edemezsin envanter kaybı kimseyi sorumlu tutmuyor hangar gibi depoda kaybolur bu minicik sey yazık :)