Acilen Yardım Lazım

worldgens

Yeni Üye
Selamun Aleyküm öncelikle forumda yeni olmama rağmen size bir konuda danışmak isteğinde bulundum ustalar elimde görmüş olduğunuz şey sizce nedir?

Birde bunun üstünde eskiden akik kırmızı agat dediğimiz taşlardan vardı yosunlu akik türü arkalı önlü ama onlar şu anda yok :)

ben şöyle bir kanıya vardım kendimce gözyaşı şişesi olabilir ama gümüş olduğunu biliyorum sizce bunun ederi nedir ve ismi nedir tam olarak yazabilirseniz sevinirim.
:apthy:
Ekli dosyayı görüntüle 187131,Ekli dosyayı görüntüle 187132,Ekli dosyayı görüntüle 187133,Ekli dosyayı görüntüle 187134

TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN ^_^

yusuf enver

Aktif Üye
arkadaşım gözyaşı şişesi diyorsun ince bakır elektirik kablosunu kulbuna takmışsın hiçbir üstad buna yorum yapmaz bakma bende senin gibi acemi olduğumdan yorum yaptım :)

worldgens

Yeni Üye
arkadaşım gözyaşı şişesi diyorsun ince bakır elektirik kablosunu kulbuna takmışsın hiçbir üstad buna yorum yapmaz bakma bende senin gibi acemi olduğumdan yorum yaptım :)
ben o bakırı kendim asmak için taktım şişeden bahsediyorum ne için kullanılır bi bilen yok mu acep?
Bakır tel bana ait sorun yok :)

yusuf enver

Aktif Üye
en iyisini yapmışsın bakır teli hiç çıkarmadan duvara asmanı tavsiye ederim zamanı geldiğinde değerini bulur

Adam78

Aktif Üye
Zehir kabı... adam öldürmek bile estetik olmalı, işçiliği güzel. Muhtemelen önünde değerli bir taş varmış ama düşmüş.

worldgens

Yeni Üye
Zehir kabı... adam öldürmek bile estetik olmalı, işçiliği güzel. Muhtemelen önünde değerli bir taş varmış ama düşmüş.
el işçiliği olduğundan dolayı internette aradım fakat bulamadım böyle birşey benzer olarak bir sürü var ama zehir şişesi olduğunu bilmiyordum büyük ihtimalle önünde zümrüt vardı ya da benzeri bir taş türü teşekkür ederim cevabınız için aydınlatıcı oldu. :)

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Koku şişesi, antikacıya götür