Acillll

ASKER.

Aktif Üye
Vallahi iki gün arasam bulamazdım tavsiye mesajlarını , ilgi alaka icin tesekkur ederim ustam. Ustamiza faydası dokunacaktir.
Faydam olduysa ne mutlu bana ileride gerek olurda almak istersem gerek olur diye ekran resmini çekmiştim arkadaş da sorunca attım
Yanlış hatırlamıyorsam kendilerini tanınam ama bu yorumları yapan ustalarda sağlam bilgili kişilerdi yoksa dikkate alıp ekran resmini çekmezdim

Turko

Uzman
ustam haklisiniz ..dusunmeniz bile yeter..insallah hicbir emeginiz bosa cikmadan.planlariniz olurr.olmamasi icin.neden yok.ancak uyeye bilerek cihaz onermedim.sebebi ise.gecmis konularda.negatif sonuclar olunca huzursuzluk olmasin diyye.mesela sen 5 binl8k makinayla 5 sikke buldun devaminda odamezar ve ihya oldun.cunku kullanmayi ve argeyi biliyon.ayni cihazi bu arkadasa ver nerde niye ottugunu bilmez 2 teneke 2 de insaat demiri bulur sona bikarr depoya atar cihazi..onerenlere ve markaya karsi kufurun hakaretin bini bin para olur...yasayarak ogrenmesi daha dogruu
Bende cihaz arıyorum ustam , dur özelden bir fotoğraf atayım hazır seni yakalamışken bir bak senin orda belki bilgin vardır tavsiyen olur.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Cihaz ile ilgili tavsiyen var mı ?
Benim asla cihazlarla isim olmaz
Cihaz konularinada asla bilinçli girmem
Girmişsem bilki başlık yanılmıştır
Ya hemen cikarim yada
Kaynatıp cikarim çünkü hazmetmem hiç bir zaman
Oldum olası sevmem bu muhabbetleri
Herkes ya duyduğu yada ya kullandığı yada
Bir arkadaşının bahsettiği kulaktan duyma
Cihazı overde over overde över
Ne anlıyorsunuz onuda ben anlamış deyilim
Şimdi birazdan mayhem de gelir nokta marko depari over :200:

Turko

Uzman
Benim asla cihazlarla isim olmaz
Cihaz konularinada asla bilinçli girmem
Girmişsem bilki başlık yanılmıştır
Ya hemen cikarim yada
Kaynatıp cikarim çünkü hazmetmem hiç bir zaman
Oldum olası sevmem bu muhabbetleri
Herkes ya duyduğu yada ya kullandığı yada
Bir arkadaşının bahsettiği kulaktan duyma
Cihazı overde over overde över
Ne anlıyorsunuz onuda ben anlamış deyilim
Şimdi birazdan mayhem de gelir nokta marko depari over :200:
Iceri girdiğim an bana duvar arkalarını okuyacak cihaz lazım kapalı alanda bendeki sistemler tavanı gösteriyor , çubuk takımları usta elinden çıkma onlar yeri söylüyor sıkıntı yok dediğim gibi kapalı alana girdiğim an ateş edecek cihaz lazım içerdeki yoğun hava yüzünden sağı solu kayıyor aletlerin.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Iceri girdiğim an bana duvar arkalarını okuyacak cihaz lazım kapalı alanda bendeki sistemler tavanı gösteriyor , çubuk takımları usta elinden çıkma onlar yeri söylüyor sıkıntı yok dediğim gibi kapalı alana girdiğim an ateş edecek cihaz lazım içerdeki yoğun hava yüzünden sağı solu kayıyor aletlerin.
Sen kapıyı bul
Içeri girmeden bana haber ver ben sana bir sistem soylicem uygula sonra gir
Ama o kapıyı açarsan iş değişir
Açmadan haberim olacak ;)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bende cihaz arıyorum ustam , dur özelden bir fotoğraf atayım hazır seni yakalamışken bir bak senin orda belki bilgin vardır tavsiyen olur.
ustam super bi mekan bu bolgede.yatan zaati resimli kitabeyle bu kayaya islemisler...bu resme gore solundaki alanda yigma yer yada boyle kaya yapisinda bir girisden magra icinde oda mezar var...yanii ustam sendeyse ..azi disine kadar cekersin bilirim..msj kutunuz dolu maalasef burdan yazmak zorunda kaldim..uzgunum

Turko

Uzman
ustam super bi mekan bu bolgede.yatan zaati resimli kitabeyle bu kayaya islemisler...bu resme gore solundaki alanda yigma yer yada boyle kaya yapisinda bir girisden magra icinde oda mezar var...yanii ustam sendeyse ..azi disine kadar cekersin bilirim..msj kutunuz dolu maalasef burdan yazmak zorunda kaldim..uzgunum
Birileri muhakkak görmüş ezber yapmıştır yalnız herkesin harcı değil güç kuvvet ister bakalım kısmet olursa , teşekür ederim yorumun için postayı temizledim ekleme yapacağın şeyler olursa beklerim mesajını.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Duvarın arkasını gösteren kamera
Bilim adamları bir paravanın arkasındaki gizli bir nesneyi köşelerden sızan ışığın yardımıyla gören bir kamera geliştirdi.

ABD'deki Massachusettes Intitute of Technology (MIT) adlı üniversiteye bağlı medya laboratuvarından bir grup bilimadamının geliştirdiği özel kameranın sonuçta acil kurtarma operasyonlarında kullanılabileceği ve sürücülere önlerindeki virajın etrafında ne olduğunu görme imkanı verebileceği belirtiliyor.

Kameralı sistem, saniyenin katrilyonda biriyle ölçülecek kadar kısa ömürlü ışık atımları gönderebilen ''femtosecond (saniyenin katrilyonda biri) lazer'' olarak adlandırılan bir cihaz, özel bir detektör ile ışığın bir noktadan diğerine seyahatinin kaydedilmesine imkan veren özel bir kameranın birleştirilmesinden oluşuyor.

Sistem, gizli olan nesneyi bulmak için nesnenin yakınındaki duvara gönderilen ışığın, duvardan nesnenin bulunduğu paravanın etrafında sekerek sonuçta gizli nesneye ve ardından da özel bir detektöre ulaşmasıyla çalışıyor. Sistemde yer alan özel detektör lazer ışınlarının katettiği mesafeyi ölçerek nesnenin tam yerini belirleyebiliyor.

Bu işlemi, nesnenin içinde bulunduğu gizli odanın yapısı hakkında genel bir fikir edinebilmek için birçok kez değişik açılardan tekrarlayan kamera sonuçta gizli nesnenin şeklini ortaya çıkarabiliyor.....boyle bi durum vardaa.ayrintisini ve cihazi kucuk tasinabilir halde gorsem hemen ismini cismini yapistircam buraya pesindeyim

Hostia

Moderatör
Moderatör
lorenz iyidir, golden kingi önermem çünkü eskimiş üretici firma desteğini çekmiş artık üretmiyor yenisini çıkarmış. deephunter olabilir. fiyat olarak en uygun o var. açık konuşmak gerekirse 8. 9 bine alınacak derin arama çok sağlıklı olmaz. biraz usta olman lazım. deephunter normalde pulse değildir başlığı büyüterek derinlere inme modeliyle çalışır hal böyle olunca cihaz mineralden etkilenir bolca sahte sinyaller üretir. gerçek sinyal ile sahte sinyali ayırt edecek becerin varsa olur. şu var gerçek bir kütle altının üzerine gelince emin ol affetmez. fakat 1.5 metre kadardır fazlasına tamah etme.

Mushap

Editör
Abi bir konuda Aselsan cihaz üretimi ne başliyor gibi bir yazını okudugumu hatırlıyorum .yaparlar ise sağlam olacaktır diye umut ediyorum